New International Track & Field

New International Track & Field

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

DS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sumo Digital
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
20.06.2008
Europa:
20.06.2008
Producent:
Sumo Digital
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
20.06.2008
Europa:
20.06.2008

New International Track & Field - opis gry

New International Track & Field to gra sportowa traktująca o dyscyplinach olimpijskich wyprodukowana przez brytyjskie studio Sumo Digital i wydana przez Konami. Tytuł ukazał się tylko na NDS-ie.

New International Track & Field to kolejna odsłona serii, której korzenie sięgają pierwszej połowy lat 80. W odróżnieniu od poprzednich części tym razem twórcy zmienili styl graficzny z realistycznego na taki, który powinien spodobać się przede wszystkim młodszym odbiorcom.

W produkcji Sumo Digital mamy do wyboru 24 konkurencje. Spośród nich wymienić można między innymi bieg na 100 metrów, bieg przez plotki na 110 metrów, bieg na 400 metrów, skok w dal, trójskok, podnoszenie ciężarów, łucznictwo, kolarstwo, rzut dyskiem, rzut młotem, skok o tyczce i skoki do wody. Zamiast dość standardowego dla gier tego typu mashowania przycisków tutaj mamy możliwość korzystania z funkcji ekranu dotykowego, choć bardziej ‘tradycyjne’ metody sterowania także są dostępne. Co więcej, podczas zabawy da się także użyć mikrofonu będącego integralną częścią konsoli. Im głośniej będziemy dopingować, tym bardziej wspomożemy naszego zawodnika zwiększając szanse na dobry wynik.

Do wyboru mamy osiemnaście postaci - dziesięć oryginalnych i osiem znanych z innych gier Konami (np. Simon Belmont, Solid Snake czy Pyramid Head). Wizerunek podopiecznych można zmieniać za pomocą ciuchów i akcesoriów otrzymywanych po spełnieniu odpowiedniego wymogu.

Gra posiada multiplayer dla maksymalnie czterech osób. Grać można także przez sieć. Swego czasu dostepne były sieciowe rankingi.

Wideo - New International Track & Field

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper