Neon Chrome

Neon Chrome

6,7
12 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS -
PC 8.0
PS4 6.5
XONE 6.0
PS Vita 6.4
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
10tons
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Roguelike
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.04.2016
Europa:
01.06.2016
Producent:
10tons
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Roguelike
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.04.2016
Europa:
01.06.2016

Recenzja redakcji

Recenzja: Neonchrome (PS4)
7.0
Recenzja: Neonchrome (PS4)
PS4

Neon Chrome - opis gry

Neon Chrome jest strzelaniną w rzucie izometrycznym wydaną konsole PS4, PS5, PS Vita, Xbox One, Xbox Series oraz Nintendo Switch. Zarówno za jej developing, jak i wydanie odpowiadała firma 10ton Ltd.

Fabuła - Neon Chrome

Akcja gry rozgrywa się w Arkologii - gigantycznym, wielomilionowym kompleksie mieszkalnym zbudowanym przez konglomerat MegaCorp., którym zarządza aktualnie Overseer, podłączony do cyberprzestrzeni i z niej zarządzający każdym aspektem życia mieszkańców. Jego autorytarne rządy próbuje podważyć Gracz - dysponując setką pogrążonych w kriogenicznym śnie najemników, musi on przedostać się na sam szczyt Arkologii i spotkać twarzą w twarz z Overseerem.

Rozgrywka - Neon Chrome

Przed rozpoczęciem każdej sesji możemy wybrać, którą klasą postaci chcemy tym razem grać. Różnią się one umiejętnościami startowymi oraz atakiem specjalnym - Żołnierz zasłania się tarczą ograniczającą obrażenia od frontu, Technik ma na podorędziu pomocnego drona, Haker potrafi łamać zabezpieczenia napotykanych skrzyń, Zabójca staje się niewidzialny przy słabym oświetleniu, a Psychol posiada więcej slotów na ulepszenia i może wybierać spośród większej ich liczby. Każdą postacią próbujemy następnie dostać się jak najwyżej - w razie śmierci tracimy zdobyty postęp oraz ekwipunek, zachowujemy jednak walutę, za którą możemy podnieść bazowe statystyki każdego kolejnego wojaka (Zdrowie, Energia, Szczęście, Sloty) lub też odblokować takie elementy znalezionego ekwipunku, jakie w tej chwili uznamy za stosowne.

Na każde przejście gry składa się ok. 30 pięter (w tym kilka mieszczących bossów), a po ujrzeniu napisów końcowych system przechodzi do wersji 2.0, co podwyższa poziom trudności oraz zwiększa szanse na lepszy łup.

Neon Chrome doczekał się usprawnionej wersji Overseer Edition na konsole dziewiątej generacji. Oferowała ona poprawioną oprawę audiowizualną oraz survivalovy tryb Arena z sieciowymi rankingami.

Wideo - Neon Chrome

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper