Need For Speed III: Hot Pursuit

Need For Speed III: Hot Pursuit

7,8
20 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.6
PSone 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
04.1998
Europa:
1998
Polska:
1998
Producent:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
04.1998
Europa:
1998
Polska:
1998

Need For Speed III: Hot Pursuit - opis gry

Need For Speed III: Hot Pursuit to zręcznościowa gra wyścigowa wyprodukowana przez Electronic Arts i wydana w 1998 roku na PS1 oraz PC. 

Tytuł stanowi trzecią część kultowego cyklu gier wyścigowych. Gra pozwala zasiąść za kółkiem kilkunastu superaut takich jak Lamborghini Diablo SV, Italdesign Shigera, Chevrolet Corvette, El Nino, Mercedes CLX-GTR, Jaguar XJR-15, Ferrari 550 Maranello, Aston Martin DB7, a także wozów policyjnych. Na PC dostępna jest kamera z kokpitu samochodu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Do dyspozycji mamy kilka trybów gry. Są to: klasyczny wyścig, tryb Hot Pursuit polegający na ucieczce przed policją lub wcielenie sie w stróża prawa, Knockout, w którym ostatni kierowca po każdym etapie odpada z dalszej rywalizacji, oraz Tournament, czyli wieloetapowy wyścig rozgrywany na wszystkich trasach w grze. Dostępny jest też tryb multiplayer, w którym możemy grać na jednym komputerze/konsoli lub poprzez sieć LAN.

W grze dostępnych jest dziewięć tras umiejscowionych w pięciu lokacjach, w tym inspirowany Gwiezdnymi Wojnami tor o nazwie Empire City. 

Wersja PC pozwala na łatwą instalację samochodów stworzonych przez innych graczy. Dzięki temu nie trzeba się ograniczać do aut oferowanych w grze. W internecie dostępnych jest multum wozów, np. Ferrari F50, McLaren F1, znane z Most Wanted kultowe BMW M3 GTR i wiele wiele więcej.

Need For Speed III posiada też bonusową zawartość, którą odblokujemy wygrywając określony tryb, lub wpisując kody na cheaty.

Wideo - Need For Speed III: Hot Pursuit

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper