Naruto: The Broken Bond

Naruto: The Broken Bond

7,9
19 oceny

Ocena wg platformy:

X360 7.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft Montreal
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Bijatyka chodzona
Śr. czas:
27.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.11.2008
Europa:
20.11.2008
Polska:
06.03.2009
Producent:
Ubisoft Montreal
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Bijatyka chodzona
Śr. czas:
27.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.11.2008
Europa:
20.11.2008
Polska:
06.03.2009

Naruto: The Broken Bond - opis gry

Naruto: The Broken Bond to gra przygodowa wyprodukowana i wydana przez Ubisoft na wyłączność dla Xboxa 360. Tytuł powstał na licencji bardzo popularnego anime autorstwa Masashiego Kishimoto. The Broken Bond to kontynuacja Naruto: Rise of a Ninja.

Fabularnie The Broken Bond opiera się na wydarzeniach, których świadkami byliśmy w anime. Konkretnie rzecz biorąc Naruto, wraz z innymi, dają tu odpór Orochimaru, który postanowił zaatakować ich wioskę.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Historia kontynuuje bezpośrednio wątki Naruto: Rise of a Ninja. Grę można podzielić na dwie części: przygodę i walkę. Podczas sekcji przygodowych eksplorujemy świat gry, rozwiązujemy rozmaite zagadki, podejmujemy się wykonania questów i tym podobnych spraw. Bazą wypadową jest Konoha, gdzie możemy pogadać z NPC-ami lub wziąć udział w minigrach (polowania, zabawa w chowanego, łowienie ryb). W grze istnieje pewien system ekonomiczny przypominający tytuły RPG - za zdobytą kasę jesteśmy w stanie kupować różne użyteczne przedmioty. Warto dodać, że względem poprzednika eksplorację/sterowanie nieco usprawniono, bowiem od teraz chakra, pozwalająca np. wspinać się po ścianach lub chodzić po wodzie, aktywowana jest automatycznie.

 

Poza Konohą Naruto towarzyszą dwie postacie, z którymi zmaga się z napotkanymi niebezpieczeństwami. Każdy posiada zestaw unikalnych dla siebie umiejętności. Nowym rozwiązaniem jest możliwość przełączania się między podopiecznymi i techniki odpalane wspólnie.

 

Oprócz głównego wątku w The Broken Bond gracze mają także do dyspozycji coś, co bardziej przypomina tradycyjną bijatykę. Cztery osoby mogą w niej grać przez sieć lub lokalnie. Początkowo liczba postaci i plansz jest ograniczona, ale wraz z postępami w singlu odblokowujemy nową zawartość.

Wideo - Naruto: The Broken Bond

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper