NUTS

NUTS

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Joon, Pol, Muutsch, Char & Torfi
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Inna
Premiery
Świat:
22.01.2021
Producent:
Joon, Pol, Muutsch, Char & Torfi
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Inna
Premiery
Świat:
22.01.2021

NUTS - opis gry

NUTS to gra przygodowa wyprodukowana przez piątkę niezależnych twórców (Joon, Pol, Muutsch, Char & Torfi) i wydana przez Noodlecake. Tytuł ukazał się najpierw na urządzeniach przenośnych (w ramach Apple Arcade), a później trafił też na PC i Nintendo Switch.

Rozgrywka - NUTS

NUTS nie jest grą, w której fabuła odgrywa istotniejszą rolę (choć zaznaczyć warto, że wydarzenia spaja narracja). Tytuł pozwala nam się wcielić w badacza z Uniwersytetu Viago, który przybywa do spokojnego lasu Melmoth, by badać mieszkająca tam wiewiórki. 

Do tego też sprowadza się rozgrywka. Można ją podzielić w gruncie rzeczy na dwa etapy. Z pierwszym mamy do czynienia za dnia. Zajmujemy się wówczas rozstawianiem kamer (jest ich ograniczona liczba), które pozwolą nam możliwie najskuteczniej śledzić życie gryzoni. Im lepiej sobie z tym poradzimy, tym szybciej uporamy się z niektórymi zadaniami. W nocy z kolei przenosimy się do bazy, skąd śledzimy rejestrowany obraz. 

Całość składa się z pewnej liczby rozdziałów (grę można przejść w dwie-trzy godziny), w trakcie których do wykonania otrzymuje rozmaite wytyczne, np. wysłanie odpowiednich zdjęć. Zabawa sprowadza się jednak głównie do jednego: śledzenia wiewiórek, które funkcjonują nocami. Dobrze porozstawiane kamery pozwalają nam stopniowo poznawać ich tajemnice, choć prawdopodobieństwo, że ustawimy kamery właściwie za pierwszym razem jest raczej niewielkie. Jeśli nam się to nie uda, wówczas należy zmodyfikować ustawienie za dnia i powtórzyć cały proces. 

Wymagania sprzętowe - NUTS

  • System operacyjny: Windows 7 64-bitowy
  • Procesor: Intel Core i3 2.00 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 450 z 1GB
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - NUTS

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper