My Singing Monsters

My Singing Monsters

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 10.0
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Big Blue Bubble
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna
Premiery
Świat:
12.08.2014
Europa:
12.08.2014
Producent:
Big Blue Bubble
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna
Premiery
Świat:
12.08.2014
Europa:
12.08.2014

My Singing Monsters - opis gry

My Singing Monsters to gra społecznościowa wyprodukowana przez kanadyjskie studio Big Blue Bubble. Tytuł ukazał się na urządzeniach mobilnych oraz na komputerach osobistych i PlayStation Vita.

W My Singing Monsters ważną rolę odgrywa kolekcjonowanie i hodowanie potworów, których unikalną cechą jest to, że potrafią śpiewać lub grać na instrumentach. Akcja rozgrywa się w świecie złożonym z kilku wysepek - każda oparta jest na jakimś unikalnym motywie. Wspomniane potwory mają jedną ważną zdolność - potrafią generować monety. Za ich pomocą można usuwać przeszkody, budować nowe obiekty, kupować jedzenie dla podopiecznych by się rozwijali oraz pomnażać kasę. Wypełniając rozmaite wytyczne otrzymujemy więcej pieniędzy, a za doświadczenie odblokowujemy dodatkową zawartość.

 

Oprócz hodowania potworów, które podporządkowane są żywiołom, co sprawia, że mogą one występować tylko w konkretnych miejscach, ważne jest również rozbudowywanie świata. Różne obiekty mają różne przeznaczenie. I tak z wylęgarni biorą się nowe stworki, piekarnie produkują pożywienia pozwalające się rozwijać naszym podopiecznym, w kopalniach mamy dostęp do diamentów (które przyspieszają wiele procesów), w magazynie można składać posiadane przedmioty itd. itp. Generalnie rzecz biorąc My Singing Monsters oferuje naprawdę sporo opcji w dziedzinie kustomizacji.

 

Gra dostępna jest za darmo (model F2P), ale płacąc prawdziwymi pieniędzmi możemy przyspieszyć niektóre czynności. Tytuł posiada funkcje społecznościowe. Twórcy dali możliwość odwiedzania wysp innych graczy oraz dzielenia się informacjami na Facebooku.

Wideo - My Singing Monsters

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper