Mugen Souls Z

Mugen Souls Z

7,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS3 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Compile Heart
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
25.04.2013
Europa:
23.05.2014
Producent:
Compile Heart
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
25.04.2013
Europa:
23.05.2014

Recenzja redakcji

Recenzja: Mugen Souls Z (PS3)
7.0
Recenzja: Mugen Souls Z (PS3)

Mugen Souls Z - opis gry

Mugen Souls Z to japońska gra RPG wyprodukowana przez studio Compile Heart i wydana przez NIS America na PlayStation 3. Tytuł był kontynuacją Mugen Souls.

“Z” to kontynuacja Mugen Souls, choć tym razem kto inny jest głównym bohaterem (a raczej bohaterką). W pierwszej części była to niejaka Chou Chou, która usiłowała zdobyć kontrolę nad wszechświatem, ale nie wszystko poszło jak należy. W sequelu gracze wcielą się natomiast w Syrme mającą ocalić świat przed budzącym się z długiego snu złem.

Mugen Souls Z to pod względem rozgrywki dość standardowy jRPG. Syrma eksploruje świat i bierze udział w turowych pojedynkach. Od tego czy zajdzie przeciwnika z zaskoczenia, albo przeciwnik zajdzie ją, zależy czy uzyska przewagę lub ją straci. Napotykane potwory -- w zależności od podjętych przez nas czynności -- można skaptować, zamienić w przedmioty lub rozwścieczyć, co regeneruje ich HP. Oczywiście w grze nie brakuje także ‘zwykłych’ towarzyszy broni, którzy mają unikalne dla siebie umiejętności. Patentem godnym odnotowania -- obecnym w pierwowzorze i teraz rozbudowanym -- są różnokolorowe kryształy. W zależności od rodzaju mogą one mieć inny wpływ na naszych podopiecznych. Potrafią np. zregenerować zdrowie, podwyższyć statystyki lub, co gorsza, zredukować je.

Poza walką bohaterowie mają dostęp do bazy zwanej G-Castle, która przypomina wielkiego robota. W jego środku możemy znaleźć rozmaite informacje ułatwiające poruszanie się po świecie. Sam robot rzecz jasna nie jest dla picu - może walczyć i rozwijać się dzięki nowym częściom.

Poza głównym wątkiem możemy także odwiedzić dodatkowy dungeon zwany Mugen Field. Znajdziemy w nim potężnych przeciwników, ale także pełno przydatnych przedmiotów będących stosowną nagrodą za podjęty trud. Tu warto zresztą wspomnieć, że w Mugen Souls Z walki toczą się na całego. W dalszych częściach gry obrażenia z jednego combosa mogą zgarnąć miliony HP.

Wideo - Mugen Souls Z

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper