Moto Racer 2

Moto Racer 2

7,0
23 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.8
PSone 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Delphine Software International
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
1998
Europa:
1998
Producent:
Delphine Software International
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
1998
Europa:
1998

Moto Racer 2 - opis gry

Moto Racer 2 to gra wyścigowa z udziałem motocyklów wyprodukowana przez Delphine Software International i wydana przez Electronic Arts. Tak jak poprzednia część, “dwójka” ukazała się na PlayStation i komputerach osobistych z systemem Windows.

Podobnie jak pierwsza część, Moto Racer 2 pozwala rywalizować na różnych nawierzchniach. Zawody odbywają się zarówno na ulicach, jak i w bardziej egzotycznych miejscach - górach, pustyniach, lasach. Łącznie twórcy przygotowali 32 trasy i 16 motocyklów różniących się osiągami, toteż gracze mają możliwość wyboru maszyny, która będzie najbardziej odpowiadać ich stylowi jazdy.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Większość wariantów rozgrywki powraca z poprzedniej części. Znajdziemy tu zatem Pratice, który pozwala nam skupić się na szlifowaniu umiejętności, Single Race, czyli pojedynczy wyścig na wybranych przez nas ustawieniach, oraz Championship. W tym ostatnim czeka na nas pięć trofeów do wygrania. Największą nowością w Moto Racer 2 jest obecność edytora torów (którego zabrakło w następnej części serii, tj. w World Tour). Możemy w nim tworzyć własne trasy decydując chociażby o takich kwestiach jak wysokość terenu.

 

Inna istotna nowość, o której warto napomknąć, to obecność trybów oferujących dwa odmienne modele jazdy - jednego bardziej zręcznościowego i drugiego silącego się na większy realizm.

 

Moto Racer 2 posiada oczywiście multiplayer. Na sprzęcie Sony rywalizować mogą dwie osoby na podzielonym ekranie, natomiast na PC cztery (w tym również przez internet).

Wideo - Moto Racer 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper