Melvor Idle

Melvor Idle

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Games by Malcs
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
18.11.2021
Europa:
18.11.2021
Producent:
Games by Malcs
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
18.11.2021
Europa:
18.11.2021

Melvor Idle - opis gry

Melvor Idle to gra strategiczna wyprodukowana przez Games by Malcs i wydana przez Jagex. Tytuł ukazał się na komputerach (Windows, Linux, Mac). Był on tematycznie powiązany z popularnym MMO RuneScape.

Rozgrywka - Melvor Idle

Melvor Idle to gra inspirowana popularnym MMO Runescape firmy Jagex. Tytuł początkowo powstał jako czysto fanowski projekt i jako taki odniósł sukces, który zwrócił uwagę producenta pierwowzoru.

Melvor Idle to gra z gatunku tzw. “idle games” czy też gier przyrostowych, w których rozgrywka sprowadza się do wykonywania bardzo prostych czynności, jak chociażby zwykłe klikanie przyciskiem myszy. W odróżnieniu jednak od typowych przedstawicieli gatunku produkcja Games by Malcs/Jagex jest zdecydowanie bardziej rozbudowana.

Rozgrywka sprowadza się tutaj do rozwijania własnej postaci, co sprawdza się de facto właśnie do klikania i zarządzania menusami. Styl prezentacji jest minimalistyczny, nie ma tu efektownych cutscenek, trójwymiarowych przestrzeni, eksploracji itd. Każda umiejętność w grze odgrywa swoją rolę, a wchodząc w interakcje z innymi umiejętnościami zyskujemy zupełnie nowe możliwości.

Twórca przygotował osiem umiejętności bitewnych przydatnych w trakcie potyczek i trzynaście zdolności nie-bitewnych, które służą nam podczas przygód w uniwersum Runescape. Potencjał naszej postaci możemy też podnieść ekwipunkiem - rozlicznych przedmiotów jest tutaj bowiem ponad dziewięćset.

Poza rozwijaniem zdolności w grze nie brakuje też innych wyzwań: dungeonów, bossów, rozmaitych potworów (jest ich sto pięćdziesiąt) itd. Zmagania okrasza lore świata czyniący je mniej abstrakcyjnymi.

Melvor Idle było wspierane po premierze dodatkową zawartością. 

Wideo - Melvor Idle

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper