Mega Man Legacy Collection 2

Mega Man Legacy Collection 2

7,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS4 7.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Platformowa
Premiery
Świat:
08.08.2017
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Platformowa
Premiery
Świat:
08.08.2017

Recenzja redakcji

Recenzja: Mega Man Legacy Collection 2 (PS4)
7.0
Recenzja: Mega Man Legacy Collection 2 (PS4)
PS4

Mega Man Legacy Collection 2 - opis gry

Mega Man Legacy Collection 2 to składanka zawierająca cztery główne odsłony serii Mega Man - począwszy od części siódmej, a skończywszy na dziesiątej. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W Europie był on dostępny tylko w cyfrowej dystrybucji.

W odróżnieniu od poprzedniej składanki, która zawierała sześć pierwszych części Mega Mana wydanych na 8-bitowej konsoli Nintendo Entertainment System, Legacy Collection 2 oferuje cztery części wydane na sprzętach kolejnych generacji. Jest to Mega Man 7, który ukazał się na SNES-ie. Nowością w tej części była między innymi obecność sklepu z power-upami. W Mega Man 8, który ukazał się na PlayStation i Saturnie, dodano możliwość posługiwania się więcej niż jedną bronią oraz zdolność pływania, poprawiono także dość wyraźnie grafikę oraz dodano animowane wstawki z voice-actingiem. Mega Man 9 i Mega Man 10 trafił z kolei już na platformy HD oraz Wii. Styl graficzny nawiązywał jednak do epoki 8-bitowych sprzętów (podobnie zresztą jak stopień trudności).

Dalsza część tekstu pod wideo

Do wspomnianych powyżej gier zostało dodanych kilka nowości. Po pierwsze, zaimplementowano patenty, które pozwalają wdrożyć się mniej zaawansowanym graczom (gry nie należą bowiem do najprostszych). Mowa o dodatkowych pancerzach oraz checkpointach. Po drugie, dodano zupełnie nowy tryb Challenge Mode, w którym mamy do czynienia z wyzwaniami najbardziej testującymi nasze umiejętności (są to zmodyfikowane wersje podstawowych poziomów oraz serie walk z bossami). Po trzecie, z myślą o największych fanach cyklu dodano Mega Man Museum z wielką liczbą przeróżnych materiałów, takich jak na przykład ilustracje z wczesnych etapów produkcji poszczególnych gier.

Wideo - Mega Man Legacy Collection 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper