Maszyny Rolnicze 2014 - Wielkie Mistrzostwa

Maszyny Rolnicze 2014 - Wielkie Mistrzostwa

6,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
PlayWay
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
14.03.2014
Europa:
14.03.2014
Polska:
14.03.2014
Producent:
PlayWay
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
14.03.2014
Europa:
14.03.2014
Polska:
14.03.2014

Maszyny Rolnicze 2014 - Wielkie Mistrzostwa - opis gry

Maszyny Rolnicze 2014 - Wielkie Mistrzostwa (ang. Farm Machines Championships 2014) to gra wyścigowa z udziałem maszyn rolniczych wyprodukowana przez polskie studio PlayWay. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych.

Gra znacząco różni się od serii Farm Expert tego samego developera, która pozwalała nam wcielić się w rolnika zarządzającego swoim gospodarstwem rolnym. Tutaj podobna tematyka została potraktowana ze sporym przymrużeniem oka - Maszyny Rolnicze 2014 - Wielkie Mistrzostwa traktuje bowiem o rywalizacji maszyn rolniczych wszelkiego rodzaju. Nierzadko są to wyścigi, ale bynajmniej nie tylko one. Inne konkurencje polegać mogą na przykład na koszeniu trawy, odbieraniu zboża, zbieraniu słomy, slalomie z przyczepą itd. itp. Konkurencji jest kilkanaście, natomiast wydarzeń/eventów dokładnie czterdzieści (niektóre konkurencje musimy więc powtarzać po kilka razy). Głównym, i jedynym tutejszym wariantem rozgrywki, jest turniej, w którym staramy się zaliczyć wszystkie wymienione wcześniej wyzwania. Poza tym produkcja nie oferuje dodatkowych atrakcji, jak jazda na czas, wolna jazda czy multiplayer (ani sieciowy, ani lokalny multiplayer nie jest dostępny).

Twórcy oddali do naszej dyspozycji w sumie dwanaście maszyn rolniczych, za których kierownicą możemy zasiąść. Produkcja PlayWay oferuje też pewne możliwości kustomizacji, zarówno jeśli chodzi o możliwość wpływania na osiągi, jak i wygląd pojazdów (niektóre części/elementy są zresztą wyjątkowo cudaczne, jak chociażby kapelusz). Co do tuningu - dokonujemy go, wydając zarobione podczas zmagań pieniądze (cały ten patent nie jest jednak przesadnie rozbudowany).

Wideo - Maszyny Rolnicze 2014 - Wielkie Mistrzostwa

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper