Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games

Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games

7,0
21 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 6.7
3DS 6.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sega
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
09.02.2012
Europa:
09.02.2012
Polska:
09.02.2012
Producent:
Sega
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
09.02.2012
Europa:
09.02.2012
Polska:
09.02.2012

Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games - opis gry

Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games to gra sportowa wyprodukowana przez Segę (we współpracy ze studiem Racjin) i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się na konsolach Nintendo Wii oraz Nintendo 3DS.

Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games to gra stworzona z myślą o londyńskich letnich igrzyskach olimpijskich zorganizowanych w 2012 roku. Twórcy udostępnili pewną liczbę dyscyplin sportowych (różni się ona w zależności od wersji), przy czym warto zaznaczyć, że rywalizacja ukazana jest ze sporym przymrużeniem oka. Do wyboru otrzymujemy około dwudziestu postaci pochodzących z serii Super Mario i Sonic the Hedgehog. Różnią się one nieco umiejętnościami, reprezentując jedną z czterech kategorii: all-around, speed, power lub skill.

Dalsza część tekstu pod wideo

Obie wersje oferują łącznie ponad pięćdziesiąt dyscyplin sportowych/minigier. Spośród nich wymienić można bieg na 100 metrów, 110 metrów z przeszkodami, bieg na 1500 metrów, piłkę nożną, kolarstwo torowe, tenis stołowy, siatkówkę plażową, koszykówkę, badminton, łucznictwo, triathlon, boks, judo, piłka ręczna, rzut oszczepem, rzut młotem, skok w dal, trójskok oraz wiele innych. Dostępne są oczywiście warianty wieloosobowe pozwalające na wspólną zabawę czterem osobom jednocześnie (na Wii zaimplementowano także funkcje sieciowe). Gra posiada też system trofeów - za rozmaite dokonania jesteśmy nagradzani specjalnymi odznakami (jest ich dwieście).

W wersji na Wii dostępne są tak zwane Dream Events, w których sportowa rywalizacja rozgrywa się w lokacjach znanych z serii Super Mario i Sonic. Na 3DS-ie dostępny jest natomiast Story Mode, tryb fabularny, w którym bohaterowie łączą siły, aby powstrzymać Bowsera i Eggmana chcących zatrzymać organizację igrzysk za pomocą kolorowej mgły.

Wideo - Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper