Mafia II: Edycja Rozszerzona

Mafia II: Edycja Rozszerzona

8,8
9 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.6
PS3 9.7
X360 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
2K Czech
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Kolekcje
Premiery
Świat:
03.12.2010
Europa:
03.12.2010
Polska:
03.12.2010
Producent:
2K Czech
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Kolekcje
Premiery
Świat:
03.12.2010
Europa:
03.12.2010
Polska:
03.12.2010

Mafia II: Edycja Rozszerzona - opis gry

Mafia II: Edycja Rozszerzona to pakiet przygodowych gier akcji opracowany przez 2K Czech i wydany przez 2K Games. Pakiet ukazał się na Windowsa, Macintosha, PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Na pakiet składają się następujące pozycje (rozszerzenia są dostępne z perspektywy menu gry):

Mafia II

W ramach głównego wątku przedstawiona została historia pochodzącego z Włoch Vito Scarletty. Będąc imigrantem w USA kontaktuje się on z Joe Barbaro, który przekonuje go do skorzystania z przestępstwa jako dobrego źródła zarobku. Po jednej takiej próbie trafia on do aresztu i w ramach ugody wyrusza na wojnę. Gdy zostaje ranny i wraca do Empire Bay dowiaduje się, że jego zmarły tato miał długi. Chcąc uniknąć konfliktu z wierzycielami wyrusza powraca on do współpracy z Joe celem spłacenia zaległości bliskiej mu osoby. 

Mafia II: Zdrada Jimmy’ego

W ramach wątku fabularnego przedstawiona została historia Jimmy'ego, odpowiedzialnego za brudną robotę mafii "czyściciela". Na opowieść tą składają się trzy typy zadań zlecanych przez Sal Gravinę (szef włoskiego gangu) czy Tam Brodiego (szef irlandzkiego gangu), ewentualnie polegające na kradzieży samochodów. Większość zadań polega na eliminacji członków konkurencyjnych dla współpracowników protagonisty gangów, czyli Bomberów oraz Triady. 

Mafia II: Wendetta Jimmy’ego

W ramach wątku fabularnego przedstawiona została dalsza historia Jimmy'ego - poprzednio został on zdradzony przez swoich współpracowników i trafił do więzienia. Po tym, jak udało mu się wydostać z więzienia (spędził w nim 15 lat) wyrusza w podróż z jednym celem: by najpierw uszczuplić, a następnie fizycznie wyeliminować biznesy ludzi, przez działania których trafił do więzienia. Wykonywane w trakcie gry zadanie są z następujących grupy: kradzież aut celem zdobycia pieniędzy, walka z irlandzkim gangiem, walka z włoskim gangiem. 

Mafia II: Przygody Joe

W ramach wątku fabularnego przedstawiona została historia bliskiego protagonisty Mafii II, Vito Scarletty, Joe Barbaro - mimo usilnych starań w walce z systemem ochrony świadków trafia na 5 lat do więzienia. Kiedy wychodzi on z więzienia trafia do starego miejsca, gdzie stara się rozwinąć swój szemrany interes na nowo. Przy okazji gracz będzie miał okazję nie tyle zapoznać się z działaniami Joe przez lata jego działalności, co też dowie się więcej na temat odsiadki Scarletty.

Kosmetyczne rozszerzenia (Pakiet Vegas, Pakiet Renegade, Pakiet Greaser, Pakiet War Hero)

Pakiety dodatkowych pojazdów (zarówno cywilnych jak i wojskowych) oraz strojów (garniturów). Dostępne są one dla głównego bohatera podstawki, Vito Scarletty.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper