MX vs. ATV Legends

MX vs. ATV Legends

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rainbow Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
28.06.2022
Europa:
28.06.2022
Producent:
Rainbow Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
28.06.2022
Europa:
28.06.2022

Recenzja redakcji

MX vs ATV Legends Recenzja gry
Mateusz Wróbel

Mateusz Wróbel

5.0
MX vs. ATV Legends - recenzja gry. Znane wyścigi w źle dobranym sosie
PS5 XSX|S PC PS4 XONE

MX vs. ATV Legends - opis gry

MX vs. ATV Legends to gra traktująca o wyścigach off-road wyprodukowana przez Rainbow Studios i wydana przez THQ Nordic. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series. 

Rozgrywka - MX vs. ATV Legends

Dalsza część tekstu pod wideo

Pierwsze skrzypce w MX vs. ATV Legends odgrywa oczywiście kariera. Ta dzieli się na trzy kategorie: motocyklowe, quady i pojazdy UTV. Na początku możemy wziąć udział w zawodach wyłącznie motocrossem, a po odblokowaniu kolejnych serii imprez i zdobyciu kolejnych fanów przejmiemy stery również nad quadem czy buggy. Wraz z postępem kampanii jesteśmy zapraszani na wydarzenia specjalne, zawieramy umowy ze sponsorami, a same zawody rzucają nam - a przynajmniej z założenia - większe wyzwanie.

W większości zawodach trafiamy na typowe obiekty wykorzystywane do zawodów motocrossowych. Zdarzają się także eventy, w których wjeżdżamy w dzicz czy na pustynię, ale jest ich zdecydowanie mniej. 

Model jazdy jest czysto zręcznościowy i nie sili się na realizm, nie zmienia to jednak faktu, iż podczas ścigania się jesteśmy zmuszeni nie tylko czule obchodzić się z kierownicą, ale także balansować ciałem na ziemi, jak i powietrzu (krótko mówiąc: manewrujemy większość czasu dwoma analogami, o ile gramy na padzie). Chcąc szybciej pokonać wzniesienie, zalecane jest odchylić się do tyłu i spróbować podnieść przednie koło. Analogicznie z kolei wyglądają zjazdy z górki - warto pochylić się do przodu, aby nabrać prędkości w mgnieniu oka.

Oprócz trybu kariery MX vs. ATV Legends oferuje także inne atrakcje: nowy tryb Trails (wyścigi outdoor), multiplayer (dla szesnastu osób online lub lokalnie dla dwóch na podzielonym ekranie) oraz możliwość modyfikowania wyglądu zarówno pojazdów, jak i zawodników. 

Wideo - MX vs. ATV Legends

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper