Life is Strange: Before the Storm Remastered

Life is Strange: Before the Storm Remastered

8,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Deck Nine Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
01.02.2022
Europa:
01.02.2022
Producent:
Deck Nine Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
01.02.2022
Europa:
01.02.2022

Life is Strange: Before the Storm Remastered - opis gry

Life is Strange: Before the Storm Remastered to gra przygodowa wyprodukowana przez Deck Nine i wydana przez Square Enix. Tytuł ukazał się na PC i innych platformach. Był on remasterem Life is Strange: Before the Storm wydanego pierwotnie w 2017 roku.

Fabuła - Life is Strange: Before the Storm

Before The Storm to prequel, którego akcja rozgrywa się trzy lata przed wydarzeniami ukazanymi w pierwszej części. Główną bohaterką jest tym razem szesnastoletnia Chloe Price, przyjaciółka Maxine "Max" Caulfield, bohaterki pierwowzoru. Prequel pozwala nam prześledzić drogę, którą przeszła Chloe, by stać się tym, kim się stała, czyli ufarbowaną na niebiesko buntowniczką. Produkcja Deck Nine pozwala zobaczyć, jak odbiła się na niej śmierć ojca, nieudane nowe małżeństwo matki czy relacja z posiadającą paranormalne zdolności koleżanką ze szkoły Rachel Amber.

Rozgrywka - Life is Strange: Before the Storm Remastered

Rozgrywka w Before the Storm wygląda podobnie jak w poprzedniku, choć tu i ówdzie zaszły też wyraźne zmiany. Przede wszystkim Chloe, w odróżnieniu od Max, nie posiada zdolności, dzięki którym jest w stanie manipulować czasem. Zamiast tego dysponuje ona umiejętnością Backtalk, czyli potrafi odpyskować. W pewnych sytuacjach pozwala to jej wyjść z opresji, ale w innych może zaszkodzić.

Poza tym możemy eksplorować różne miejsca Arcadia Bay, czyli miasta, w którym toczy się akcja gry (jeśli gra nam na to pozwala), w tym wchodzić w interakcję z różnymi przedmiotami i obiektami, a także konwersować z napotykanymi osobami. Rozmowy pozwala prowadzić drzewko dialogowe. W newralgicznych momentach możemy ponadto podejmować decyzje rzutujące na bieg narracji.

Nowości - Life is Strange: Before the Storm Remastered

W Life is Strange: Before the Storm Remastered poprawiona została oprawa graficzna, animacje oraz aspekty rozgrywki związane z zagadkami.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper