Last Stop

Last Stop

7,9
12 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 7.3
XSX|S 8.0
NS -
PC -
PS4 8.0
XONE 8.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Variable State
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
22.07.2021
Europa:
22.07.2021
Producent:
Variable State
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
22.07.2021
Europa:
22.07.2021

Last Stop - opis gry

Last Stop to gra przygodowa wyprodukowana przez studio Variable State i wydana przez Annapurna Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach.

Fabuła - Last Stop

Akcja Last Stop toczy się we współczesnym Londynie, koncentrując na trójce bohaterów: Johnie, Donnie i Meenie. John to przepracowany i niedoceniany samotny ojciec pogardzający swoim młodym, odnoszącym sukcesy sąsiadem Jackiem. Donna to stereotypowa nastolatka, która wpada w nieciekawe towarzystwo, z kolei Meena jest karierowiczką gotową zrobić wiele dla zrealizowania własnych ambicji.

Na pozór nie mają ze sobą nic wspólnego: nie znają się i prowadzą dość szare życia. Jedynym wspólnym mianownikiem jest ich pech i to, że w pewnym momencie przyciągają nadprzyrodzone siły.

Rozgrywka - Last Stop

Last Stop bliżej do miana interaktywnej opowieści niż do gry w ścisłym tego słowa znaczeniu. Pod względem mechanik i generalnie gameplayu produkcja Variable State jest bardzo prosta: odwiedzamy i chodzimy w niej po niewielkich lokacjach i wchodzimy w interakcje z NPC-ami. Pewnym urozmaiceniem są tu co najwyżej analityczne zdolności Meeny, dzięki czemu jest w stanie przeskanować otoczenie.

Największą atrakcją gry jest jej nieliniowa struktura. W wielu miejscach mamy możliwość zadecydowania, jak się zachować. Najczęściej odpowiedzi mogą dyplomatyczne, powściągliwe bądź sarkastyczne, a podjęte przez nas decyzje rzutują później na kluczowe momenty historii. Przykładowo John (w ciele Jacka) próbuje zachowywać się tak, by nie wyrzucono go z pracy.

Historie poszczególnych bohaterów składają się z sześciu rozdziałów. 

Wideo - Last Stop

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper