Krazy Ivan

Krazy Ivan

6,6
13 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PSone 7.0
SAT 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Psygnosis
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
01.1996
Europa:
01.1996
Producent:
Psygnosis
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
01.1996
Europa:
01.1996

Krazy Ivan - opis gry

Krazy Ivan to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana i wydana przez Psygnosis. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation i Sega Saturn.

Akcja gry rozgrywa się na początku XXI wieku. Wrogo nastawiona rasa kosmitów atakuje Ziemię i buduje pięć generatorów emitujących energię, która obejmuje całą jej powierzchnię. Więzi też wielu ludzi. Ktoś musi ich powstrzymać i najlepszym kandydatem wydaje się być rosyjski żołnierz Ivan Popovich, schizofrenik paranoidalny zwany też “Szalonym Ivanem”.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Ivan musi odwiedzić pięć miejsc, w których kosmici zbudowali wspomniane generatory (jest to Rosja, Arabia Saudyjska, Francja, USA i Japonia) i zrównać je z ziemią, w czym pomoże mu jego mech Cossack. Nasz podopieczny może się swobodnie poruszać po trójwymiarowych lokacjach. W trakcie zmagań przeszkadzają mu dwa typy przeciwników: latające drony i pojazdy podobne nieco do Cossacka, które należy wyeliminować co do jednego, by móc zniszczyć generator i tym samym zakończyć misję.

 

Cossack jest w stanie używać różnych broni, między innymi karabinu maszynowego, dział, pocisków energetycznych i rakiet. Zniszczeni przeciwnicy mogą zostawiać dodatkowo rozmaite dopałki podnoszące potencjał bojowy maszyny (oraz jeńców, których należy uratować), a po zakończeniu misji mamy możliwość wymiany uzbrojenia i pancerza na coś lepszego.

 

Pomiędzy kolejnymi zadymami grę urozmaicają filmowe przerywniki, w których występują aktorzy naśladujący rosyjski akcent. Generalnie rzecz biorąc otoczka jest tu dość humorystyczna.

Wideo - Krazy Ivan

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper