Knights and Bikes

Knights and Bikes

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Foam Sword
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.08.2019
Europa:
27.08.2019
Producent:
Foam Sword
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.08.2019
Europa:
27.08.2019

Knights and Bikes - opis gry

Knights and Bikes to gra action-adventure wyprodukowana przez niezależne studio Foam Sword i wydana przez Double Fine Productions. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Switch. Jego produkcja została sfinansowana na serwisie Kickstarter.

Akcja Knights and Bikes rozgrywa się w latach 80., skupiając na postaciach dwóch dziewczyn, Nessy i Demelzy, które poszukują skarbu na wyspie Penfurzy znajdującej się niedaleko Kornwalii. Jak bowiem głosi lokalna legenda, grupa rycerzy wybudowała tam zamek i ukryła nieprzebrane kosztowności. Bohaterki, którym towarzyszy gęś, zamierzają przeczesać wyspę na swoich rowerach, aby odkryć jej tajemnice.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Foam Sword to gra action-adventure z rozgrywką nastawioną na kooperację. W trakcie zmagań mamy do czynienia z obiema bohaterkami, które muszą ze sobą współpracować, by zrealizować wytyczone cele. Grać możemy sami z drugą postacią kierowaną przez sztuczną inteligencję lub z inną osobą.

Podczas rozgrywki bohaterki przemierzają wspomnianą wyspę, gdzie czekają na nie najróżniejsze wyzwania - zarówno wszelkiej maści przeciwnicy (system walki jest zręcznościowy), jak i łamigłówki. Postacie dysponują innymi ‘gadżetami’, co tym samym daje im dostęp do innych możliwości. Przedmioty te mogą się przydawać i w trakcie starć, i w trakcie eksploracji. Demelza posiada np. na początku kalosze, natomiast Nessa frisbee. Z czasem w ręce dziewczyn wpadają też przydatne inne rzeczy.

Wyspę można przemierzać na piechotę lub na rowerach, które da się również modyfikować kupując do nich rozliczne części (potrzebujemy do tego waluty). 

W przerwach między poszukiwaniami legendarnego skarbu Demelza i Nessa uczestniczą też w urozmaicających czas zabawach, jak wyścigi czy pojedynki figurek. 

Wideo - Knights and Bikes

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper