Just Dance 2017

Just Dance 2017

7,8
5 oceny

Ocena wg platformy:

NS 9.0
PS4 6.0
XONE -
Wii U 9.0
PS3 -
X360 -
Wii -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft Paris
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
25.10.2016
Europa:
27.10.2016
Polska:
27.10.2016
Producent:
Ubisoft Paris
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
25.10.2016
Europa:
27.10.2016
Polska:
27.10.2016

Just Dance 2017 - opis gry

Just Dance 2017 to gra muzyczna wyprodukowana i wydana przez firmę Ubisoft. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 (wersja wymagała Kinecta), Xbox One, Wii, Wii U oraz Nintendo Switch.

Gameplay Just Dance 2017 opiera się na tych samych zasadach co poprzednie edycje. Podczas rozgrywki musimy powtarzać ruchy postaci, która tańczy na ekranie. Im wierniej je odtworzymy, tym więcej punktów zgarniemy. Gra korzysta -- w zależności od platformy -- z kontrolerów ruchu, sensora Kinect lub kamerki. W edycji 2017, podobnie jak w poprzedniej, pojawia się jednak też nowy patent umożliwiający granie także dzięki smartfonowi i stosownej aplikacji, którą należy pobrać z internetu. Dzięki temu nie potrzebujemy żadnego z powyżej wymienionych urządzeń. Poza tym w ten sposób otrzymujemy też dostęp do innych atrakcyjnych funkcji, zwłaszcza społecznościowych.

Produkcja oferuje rozmaite warianty rozgrywki. Nowy jest tryb Just Dance Machine, w którym porywają nas kosmici, a my, oferując im energię ‘wytworzoną’ podczas tańca (kilka jego rodzajów), napełniamy baterie ich statków kosmicznych, aby mogli wrócić do domu. Nowy-stary (bo nie było go w poprzedniej edycji) jest tryb World Dance Floor. Razem z innymi próbujemy w nim pobić wynik bossów, za co jesteśmy nagradzani rozmaitymi upominkami. Oprócz tego do wyboru mamy również World Video Challenge, gdzie rywalizujemy z innymi graczami przez internet (możemy ich w tym samym czasie obserwować), czy Dance Quest, w którym na wykonanie czeka pewna liczba tanecznych wyzwań.

Na płycie znajduje się w sumie czterdzieści popularnych piosenek. Jeśli to dla kogoś za mało, Ubisoft oferuje też serwis Just Dance Unlimited dający dostęp do regularnie powiększającej się biblioteki nowych utworów. Z nich możemy potem tworzyć playlisty.

Wideo - Just Dance 2017

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper