Jake Hunter Detective Story: Prism of Eyes

Jake Hunter Detective Story: Prism of Eyes

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Arc System Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
09.08.2018
Producent:
Arc System Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
09.08.2018

Jake Hunter Detective Story: Prism of Eyes - opis gry

Jake Hunter Detective Story: Prism of Eyes to gra przygodowa wyprodukowana i wydana przez Arc System Works. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch. Prism of Eyes to kolejna odsłona cyklu o perypetiach detektywa Jake'a Huntera.

Prism of Eyes to kolejna odsłona serii Jake Hunter Detective Story (w Japonii Tantei Saburo Jinguji), której pierwsza odsłona ukazała się jeszcze w 1987 roku na NES-ie/Famicomie. Opowiadała ona o perypetiach tytułowego detektywa rozwiązującego różne sprawy kryminalne. Prism of Eyes nie ma głównego wątku w ścisłym tego słowa znaczeniu, który spajałby wszystko, tylko jest kompilacją różnych śledztw z wcześniejszych gier i nie tylko. Twórcy przygotowali łącznie czternaście spraw: dziesięć to te z gier udostępnionych w przeszłości na urządzeniach przenośnych, trzy są zupełnie nowe, a jedna ma charakter parodii.

Pod względem rozgrywki Prism of Eyes przypomina oczywiście poprzednie części cyklu, a te z kolei można porównać np. z serią Ace Attorney Capcomu, przy czym w produkcji Arc System Works atmosfera jest ogólnie poważniejsza. Nasz podopieczny w poszukiwaniu śladów odwiedza różne miejsca, przepytuje NPC-ów i wykonuje  inne podobne czynności mające doprowadzić go do celu. Struktura gry, warto dodać, jest zasadniczo liniowa.

Nowością w Prism of Eyes jest obecność dwóch innych grywalnych postaci - Scotta Kingsleya i Yulii Marks. Obie znane są z poprzednich odsłon cyklu, ale dopiero tutaj otrzymujemy po raz pierwszy możliwość przejęcia nad nimi kontroli.

Co warto dodać, oprawa graficzna w epizodach wydanych wcześniej na urządzeniach przenośnych została znacząco poprawiona i podniesiona do standardów konsol stacjonarnych.

Wideo - Jake Hunter Detective Story: Prism of Eyes

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper