High Noon Revolver

High Noon Revolver

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Mike Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.01.2017
Europa:
25.01.2017
Producent:
Mike Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.01.2017
Europa:
25.01.2017

High Noon Revolver - opis gry

High Noon Revolver to dwuwymiarowa strzelanina wyprodukowana przez niezależne Mike Studios. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach (Windows, Linux), a w późniejszym czasie trafił też na Nintendo Switch.

Rozgrywka - High Noon Revolver

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Mike Studios nie zaprząta sobie głowy opowiadaniem historii. Jeśli chodzi o estetykę, mamy tu sporo inspiracji amerykańskim Dziki Zachodem. W przypadku rozgrywki twórcy zaś czerpali z automatowych klasyków, zwłaszcza tych, które święciły triumfy w latach 80. 

Wytyczne są bardzo proste: nasze zadanie polega na brnięciu w prawą stronę ekranu i eliminowaniu przeciwników atakujących nas z każdej strony. Dodać jednak należy, iż w High Noon Revolver ekran przesuwa się sam, a w określonych momentach zatrzymuje się, byśmy uporali się z falą nacierających nieprzyjaciół. Integralnym elementem każdego levelu są trzy płaszczyzny (poziomy), pomiędzy którymi możemy przeskakiwać, jeżeli sytuacja tego od nas wymaga. W dolnej części ekranu widoczny jest zaś wskaźnik, który informuje nas o stanie postępów i o tym, ile brakuje do końca planszy. Tu i ówdzie ścieramy się także z bossami.

W grze zaimplementowano prosty system rozwoju oraz rozwiązania roguelike. Za zgromadzone pieniądze możemy kupić dopałki usprawniające zdolności naszej postaci, jak podwójny skok, zwiększenie wytrzymałości czy możliwość rozpylenia trującego gazu, ale zaznaczyć trzeba, że w razie wpadki tracimy wszystko, co udało się nam nabyć.

Jeżeli uzbieramy wystarczająco dużo punktów, odblokujemy nowe grywalne postacie. Na początku mamy dostęp tylko do dwóch, ale z czasem można pozyskać kolejne. Postacie różnią się wyposażeniem/umiejętnościami.

High Noon Revolver oferuje tryb multiplayer (kooperacja) dla dwóch osób.

Wideo - High Noon Revolver

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper