Halloween Forever

Halloween Forever

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 10.0
PS4 -
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Imaginary Monsters
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
22.10.2018
Europa:
22.10.2018
Producent:
Imaginary Monsters
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
22.10.2018
Europa:
22.10.2018

Halloween Forever - opis gry

Halloween Forever to dwuwymiarowa platformówka w estetyce 8-bitowej wyprodukowana i wydana przez Imaginary Monsters. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Rozgrywka - Halloween Forever

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Imaginary Monsters to dwuwymiarowa platformówka inspirowana motywami halloweenowymi. Fabuła, jak to zwykle bywa w grach tego typu, nie jest szczególnie rozbudowana. Pozwala nam się ona wcielić w dynię, która nabiera humanoidalnych kształtów po tym, jak pewien czarnoksiężnik rzuca zaklęcie mające przebudzić złe duchy. Okazuje się przy okazji, że cały świat stanął na głowie, a Pumpkin Man, bo tak nazywany jest główny bohater, musi się dowiedzieć, jaki jest tego powód.

Rozgrywka - Halloween Forever

Halloween Forever nie odstaje szczególnie od klasycznych NES-owych platformówek. Zadanie jest proste: przejść z punktu A do punktu B. Nasz podopieczny dysponuje kilkoma podstawowymi umiejętnościami: potrafi skakać (dostępny jest także podwójny skok) oraz wypluwać cukierki, które zadają obrażenia napotkanym po drodze nieprzyjaciołom. W trakcie zmagań odwiedzamy rozmaite miejscówki, np. nawiedzoną posiadłość, kościół, las czy loch najeżony pułapkami. 

Poziomy, co ciekawe, podzielone są na dwie strefy, a każdą z nich wieńczy starcie z bossem. To nie wszystko. Są one także nieliniowe, pozwalając nam czasem wybrać jedną z dwóch dróg. Jedna prowadzi do bossa, druga pozwala nam pozyskać bonusowe życia, nowe postacie (grywalnych jest kilka, nie tylko Pumpkin Man) czy specjalne runy. Jeśli chodzi o te ostatnie, zdobycie wszystkich sześciu pozwala odblokować dodatkowe zakończenie. Sterowanie innymi postaciami jest zaś takie samo jak w przypadku Pumpkin Mana, ale różnią się one między sobą atakami. 

Wideo - Halloween Forever

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper