Guitar Hero III: Legends of Rock

Guitar Hero III: Legends of Rock

8,1
85 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.2
PS3 8.2
X360 8.4
Wii 7.0
PS2 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.10.2007
Europa:
23.11.2007
Polska:
30.11.2007
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.10.2007
Europa:
23.11.2007
Polska:
30.11.2007

Guitar Hero III: Legends of Rock - opis gry

Guitar Hero III: Legends of Rock to gra muzyczna wyprodukowana przez studio Neversoft i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 3, Xboxie 360, Wii oraz PS2.

Legends of Rock to trzecia główna odsłona Guitar Hero i czwarta tak w ogóle. Zasady rozgrywki nie uległy zmianie od czasu poprzednich odsłon. Do zabawy potrzebujemy kontrolera udającego gitarę, który sprzedawany był w zestawach z grą. Podczas rozgrywki na ekranie pojawiają się nuty o pięciu różnych kolorach, a naszym zadaniem jest wciśnięcie odpowiedniego przycisku w odpowiednim czasie. Im lepszy timing, tym więcej punktów. Z drugiej strony jeśli popełnimy zbyt dużo błędów - przegramy. Produkcja Neversoft oferuje 71 kawałków takich wykonawców jak The Rolling Stones, Black Sabbath, Aerosmith, Guns N' Roses, Carlos Santana, Wheezer czy Cream. Inną atrakcją jest możliwość stoczenia specjalnych pojedynków z gitarzystami pokroju Slasha, Toma Morello czy Lou the Devil (ten ostatni jest fikcyjny).

Dalsza część tekstu pod wideo

Dostępnych jest kilka wariantów rozgrywki, przy czym na szczególną uwagę zasługują trzy. Najważniejszy to Career, czyli kariera. Nasze zadanie polega w niej na zaliczaniu zestawów coraz trudniejszych utworów, a wraz z postępami otrzymujemy kasę służącą do odblokowywania postaci, ciuchów, gitar i innych rzeczy. Karierę można także przechodzić w co-opie z drugą osobą. Gra oferuje ponadto oddzielny tryb multiplayer (także dla maksymalnie dwóch osób), w którym możemy ze znajomymi rywalizować bądź współpracować bez zbędnych ceregieli (w przypadku rywalizacji możemy także korzystać z power-upów).

Oprócz tego dostępne są również tryby treningowe ułatwiające wdrożenie oraz szlifowanie umiejętności.

Wideo - Guitar Hero III: Legends of Rock

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper