Grow Up

Grow Up

7,0
11 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.3
XONE 8.0
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft Reflections
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
17.08.2016
Europa:
17.08.2016
Producent:
Ubisoft Reflections
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
17.08.2016
Europa:
17.08.2016

Recenzja redakcji

Recenzja: Grow Up (PS4)
7.0
Recenzja: Grow Up (PS4)
PS4

Grow Up - opis gry

Grow Up to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Ubisoft Reflections. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Grow Up to kontynuacja Grow Home.

 

Grow Up, podobnie jak Grow Home, pozwala nam się wcielić w małego robota nazywanego B.U.D. (akronim od Botanical Utility Droid). Jego zadaniem jest tym razem naprawienie rozbitego kosmicznego statku M.O.N., co polegać będzie na odnalezieniu dziewięciu jego części. W tym celu nasz podopieczny przemierza nieznany mu, obcy świat.

Sequel oferuje tym razem wyraźnie większy świat niż miało to miejsce w pierwowzorze. Jest on także bardziej zróżnicowany, dzięki czemu eksploracja (przynajmniej w teorii) powinna być ciekawszym zajęciem. Wspinaczka, i związany z tym oryginalny patent polegający na tym, że za obie ręce robota odpowiadają inne przyciski, oczywiście jest tutaj obecny, ale gra stara się urozmaicić nasz czas także innymi atrakcjami.

B.U.D. chcąc znaleźć wspomniane części statku musi odwiedzić różne regiony planety. Pewną pomocą służy mu P.O.D., latający robot, dzięki któremu możemy zobaczyć świat z perspektywy lotu ptaka z zaznaczonymi newralgicznymi miejscami. Warto zauważyć, że na samym początku umiejętności BUD-a są bardzo skromne i co z tym idzie możliwości w kwestii eksploracji ma bardzo ograniczone, z czasem jednak, po znalezieniu dopałek, ulega to zmianie. Przykładowe power-upy to np. odrzutowy plecak czy spadochron pozwalający spaść z większych wysokości.

To nie wszystko. B.U.D. może też korzystać z różnych elementów otoczenia. W trakcie przygody natykamy się na gatunki roślin mogących przydać się w trakcie eksploracji. Jedna z nich, tak dla przykładu, jest w stanie wyżej wybić w powietrze naszego podopiecznego. Próbki takich roślin można pobierać a następnie zrobić z nich użytek w dowolnym momencie.

Zabawa w Grow Up nie ogranicza się tylko do głównego wątku. Oprócz tego twórcy przygotowali również czterdzieści wyzwań.

Wideo - Grow Up

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper