GoldenEye 007: Reloaded

GoldenEye 007: Reloaded

6,7
37 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.4
X360 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Eurocom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
16
Premiery
Świat:
01.11.2011
Europa:
04.11.2011
Polska:
10.11.2011
Producent:
Eurocom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
16
Premiery
Świat:
01.11.2011
Europa:
04.11.2011
Polska:
10.11.2011

GoldenEye 007: Reloaded - opis gry

GoldenEye 007: Reloaded jest shooterem z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowanym przez nieistniejące już studio Eurocom i wydanym przez firmę Activision w listopadzie 2011 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Reloaded jest usprawnioną wersją GoldenEye 007, które rok wcześniej ukazało się na Nintendo Wii.

Reloaded opowiada tę samą historię, co klasyczny film i gra z 1997 roku. Fabuła obraca się wokół przejęcia tajnego rosyjskiego satelity generującego potężny efekt EMP przez żądnego władzy generała. Pojawiają się znane postaci, jak agent 006, przełożona Bonda - M, rosyjska programistka Natalia Simonova (grana w filmie przez Polkę Izabellę Skorupko), zabójcza Xenia Onatopp, czy wspomniany już generał Ourumov. Całość została nieco unowocześniona i przeniesiona w czasy bardziej nam współczesne, w których globalnym zagrożeniem jest kryzys finansowy, a nie Zimna Wojna. Największa zmiana dotyczy głównego bohatera, w którego tym razem wciela się Daniel Craig, a nie Pierce Brosnan. Miłym akcentem jest pojawienie się w czołówce klasycznego kawałka „GoldenEye”, choć oczywiście nie w wykonaniu Tiny Turner.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka w GoldenEye 007: Reloaded prezentuje się dość klasycznie i nie odstaje od współczesnych shooterów FPP. Bond może na raz nieść dwie sztuki broni oraz Walthera P99 z tłumikiem, a dostępnych jest kilkanaście różnych nielicencjonowanych modeli broni, które można podzielić na kilka standardowych typów. Oprócz tego James ma przy sobie szpiegowskiego smartfona, który pozwala mu na robienie zdjęć, łamanie haseł i wyszukiwanie osób w tłumie. Agent 007 potrafi prowadzić ostrzał zza osłon - wystarczy, że James w przykucnie za przeszkodą, a przycisk odpowiedzialny za dokładniejsze celowanie spowoduje jego wychylenie się zza przeszkody. Oprócz trybu fabularnego dla samotnego gracza, Reloaded oferuje także opcje zabawy wieloosobowej przez Internet.

Jako że GoldenEye 007: Reloaded jest konwersją gry z Nintendo Wii, to pod względem oprawy graficznej nie powala. W stosunku do oryginału deweloper podniósł rozdzielczość do 720p, dodał nowe efekty świetlne, zaimplementował również obsługę trofeów i osiągnięć.

Wideo - GoldenEye 007: Reloaded

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper