Girls und Panzer: Dream Tank Match

Girls und Panzer: Dream Tank Match

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Symulacja
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
22.02.2018
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Symulacja
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
22.02.2018

Girls und Panzer: Dream Tank Match - opis gry

Girls und Panzer: Dream Tank Match to gra akcji wyprodukowana i wydana przez Bandai Namco Entertainment. Tytuł ukazał się najpierw na PlayStation 4, a później trafił też na Nintendo Switch. Powstał on na podstawie popularnego anime.

Fabuła - Girls und Panzer: Dream Tank Match

Akcja Girls und Panzer rozgrywa się w świecie, w którym wyjątkową popularnością cieszy się kobiecy sport o nazwie Panzerfahren - drużynowa rywalizacja z udziałem czołgów z czasów II wojny światowej. Inną jego unikalną cechą są szkoły i miasta wybudowane na latających replikach ogromnych lotniskowców. Do jednej z takich szkół uczęszcza Miho Nishizumi, która staje się liderką początkowo nie najlepszej ekipy ze szkoły Oorai, po czym stopniowo pnie się z nią po kolejnych szczeblach sportowej hierarchii. Produkcja Bandai Namco to retelling wydarzeń ukazanych w serialu anime i filmie pełnometrażowym.

Rozgrywka - Girls und Panzer: Dream Tank Match

Girls und Panzer: Dream Tank Match oferuje różne warianty rozgrywki. Przede wszystkim jest to tryb fabularny, w którym zmagania urozmaicają niekiedy długie scenki przerywnikowe pozwalające zapoznać się z bohaterkami. Zabawa sprowadza się do wykonywania prostych wytycznych. Oprócz trybu fabularnego w grze zaimplementowano też inne singlowe tryby: Domination Mode i Free Match.

Rozgrywka w Dream Tank Match nie sili się na realizm – przeciwnie, jest ona dynamiczna. Znaczenie mają tu jednak takie kwestie jak trajektoria pocisków czy pilnowanie, by czołg nie został zaatakowany z boku lub z tyłu lub nie trafiono go w gąsienice, co przekłada się na mobilność.

W grze znajdziemy ponad czterdzieści czołgów, a grać możemy nie tylko ekipą z Oorai; wygląd maszyn można też dowolnie modyfikować.

Nie brakuje tu też multiplayera pozwalającego rywalizować dziesięciu osobom jednocześnie (po pięć na drużynę). 

Wideo - Girls und Panzer: Dream Tank Match

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper