Gemini: Heroes Reborn

Gemini: Heroes Reborn

5,4
5 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 5.4
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Phosphor Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
12.01.2016
Europa:
12.01.2016
Producent:
Phosphor Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
12.01.2016
Europa:
12.01.2016

Gemini: Heroes Reborn - opis gry

Gemini: Heroes Reborn to gra action-adventure z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Phosphor Games i wydana przez Imperative Entertainment. Tytuł powstał na podstawie serialu emitowanego w telewizji NBC.

Fabuła - Gemini: Heroes Reborn

Serial Heroes Reborn, z grubsza rzecz biorąc, opowiadał o perypetiach zwykłych ludzi, którzy pewnego dnia dowiadują się, że posiada nadprzyrodzone zdolności. Produkcja Phosphor Games także kreśli nam perypetie takiej osoby. Jest nią 20-letnia Cassandra, która podczas odwiedzin zniszczonego laboratorium zyskuje paranormalne moce związane z telekinezą i podróżowaniem. Historia, nad którą czuwali scenarzyści serialu oraz sam twórca marki we własnej osobie, pozwala nam poznać tajemnice bohaterki i spojrzeć na ‘uniwersum’ z nowej perspektywy.

Rozgrywka - Gemini: Heroes Reborn

Wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, tj. z oczu podopiecznej. Cassandra nie posiada broni w ścisłym tego słowa znaczeniu, zamiast tego z trudnościami (nieprzyjaciółmi oraz innego rodzaju przeszkodami) radzi sobie ona korzystając z nowo nabytych mocy (swoją drogą - nie wszystkie są dostępne od samego początku). Raz - dzięki telekinezie może manipulować elementami otoczenia. Dwa - zdolność podróżowania w czasie pozwalają jej uporać się z największymi zagrożeniami. W praniu wygląda to tak, że gdy natkniemy się np. na większą liczbę strażników możemy podejrzeć jak wygląda alternatywna wersja historii i przeskoczyć do niej.

Gra posiada dość ‘korytarzową’ strukturę, ale jednocześnie w niektórych momentach daje nam swobodę, jak postępować z wrogami - czy ich np. wyeliminować (czasami jest to niezbędne żeby zdobyć jakiś cenny przedmiot), czy też ominąć. Z głównym wątkiem można się uporać w około pięć godzin.

Wideo - Gemini: Heroes Reborn

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper