Gear.Club Unlimited 2 – Ultimate Edition

Gear.Club Unlimited 2 – Ultimate Edition

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
PS5 -
XSX|S -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Eden Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.12.2021
Europa:
14.12.2021
Producent:
Eden Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.12.2021
Europa:
14.12.2021

Gear.Club Unlimited 2 – Ultimate Edition - opis gry

Gear.Club Unlimited 2 – Ultimate Edition to gra wyścigowa wyprodukowana przez Eden Studios i wydana przez Microids. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch (ta ostatnia wersja jako Definitive Edition).

Rozgrywka - Gear.Club Unlimited 2 – Ultimate Edition

Gear.Club Unlimited 2 – Ultimate Edition to rozbudowana wersja gry, która pierwotnie ukazała się na Nintendo Switch. Główną atrakcji produkcji Eden Studios jest tryb kariery przypominający ten z serii Gran Turismo, z tą jednak różnicą, że naszym perypetiom towarzyszy fabuła. Wcielamy się tu mianowicie w kierowcę, który dzięki zrządzeniu losu ma okazję zastąpić swojego kolegę podczas ważnych zawodów i swoją szansę wykorzystuje. Twórcy przygotowali ok. 250 eventów, zarówno pojedynczych wyścigów pokazowych, jak i dłuższych mistrzostw, które wybieramy z poziomu mapy świata. Zawody odbywają się na różnych torach/trasach: w lasach, na pustyniach czy w śniegu. 

Twórcy oddali do naszej dyspozycji ponad pięćdziesiąt licencjonowanych modeli samochodów. Wśród nich auta takich producentów jak Nissan, Alfa Romeo, Jaguar, Fiat, Lotus, Mercedes czy Porsche. Samochody można modyfikować - dotyczy to i wyglądu, i tego co znajduje się pod ich maską. Do dyspozycji mamy różnorakie części, które da się usprawnić dzięki prostemu i przystępnemu systemu umożliwiającemu podbijanie leveli.

Jeśli chodzi o model jazdy, Gear.Club Unlimited 2 znajduje się gdzieś w połowie drogi między realizmem a czystą arcade’ową zręcznościówką. Jeśli jednak mamy taką potrzebę, twórcy przygotowali kilka ustawień pozwalających dostosować rozgrywkę do naszych potrzeb.

Wersja Ultimate Edition oferuje bardziej rozbudowane funkcje sieciowe. Gra daje nam mianowicie możliwość zakładania klubów i rywalizowania z innymi ekipami. Wersja Definitive Edition tego trybu nie posiada, pozwala za to grać maksymalnie ośmiu osobom jednocześnie.

Co warto dodać, obie edycje zawierają wszystkie wydane do pierwowzoru DLC.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych