Fire Tonight

Fire Tonight

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Reptoid Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
12.08.2021
Europa:
12.08.2021
Producent:
Reptoid Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
12.08.2021
Europa:
12.08.2021

Fire Tonight - opis gry

Fire Tonight to gra logiczna wyprodukowana przez studio Reptoid Games i wydana przez Way Down Deep. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli Nintendo Switch.

Fabuła - Fire Tonight

Założenia fabularne Fire Tonight opierają się na dość oryginalnych założeniach. Akcja rozgrywa się w 1990 roku i koncentruje na perypetiach Mayi i Devina, pary zakochanych. Pewnej nocy w mieście, w którym mieszkają, wybucha wielki pożar. Bohaterowie muszą się odnaleźć w tych skrajnie trudnych warunkach. Nie będzie to oczywiście takie łatwe. Końcówka XX wieku to bowiem wciąż czas bez smartfonów i internetu na każdym kroku, w związku z czym rzeczona para nie może się tak po prostu skontaktować.

Rozgrywka - Fire Tonight

Fire Tonight, wbrew pozorom, nie jest dating simem, tylko gra logiczną, która stawia przed nami konkretną wytyczną: sprawić, by Maya i Devin mogli się spotkać (w jednym kawałku). Rozgrywka podzielona jest tu na dwie części poświęcone właśnie wspomnianym bohaterom, pomiędzy którymi możemy (a w zasadzie musimy) się przełączać. Epizody Davina są bardziej relaksacyjne. Chłopak czas spędza w swoim mieszkaniu, wspomina przeszłość, wchodzi w interakcje z różnymi obiektami (zdjęciami, taśmami etc.) i generalnie wykonuje czynności zarezerwowane dla bohaterów interaktywnych opowieści i tzw. symulatorów chodzenia. 

Inaczej rzecz wygląda z Mayą, którą czeka poważniejsze wyzwanie. Dziewczyna musi szukać dróg pozwalających jej uciec przed pożarem i funkcjonariuszami policji gotowymi wysłać ją do domu. W trakcie zmagań pomaga jej zdolność słuchania muzyki z walkmana. Ta daje jej siłę i sprawia, że ogień w niektórych miejscach znika. 

Wideo - Fire Tonight

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper