Far Cry Instincts

Far Cry Instincts

8,0
33 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft Montreal / Crytek Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
13 godzin
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
27.09.2005
Europa:
30.09.2005
Producent:
Ubisoft Montreal / Crytek Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
13 godzin
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
27.09.2005
Europa:
30.09.2005

Far Cry Instincts - opis gry

Far Cry Instincts to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Ubisoft Montreal. Tytuł ukazał się tylko na Xboxie, będąc usprawnioną wersją pierwszej części Far Cry wydanej wcześniej na PC.

Gracz wciela się tu w Jacka Carvera, byłego żołnierza amerykańskiej piechoty morskiej, który zostaje zwolniony ze służby. Carver radzi sobie w życiu stając się przedsiębiorcą - najpierw handluje nielegalną bronią, ale jego podejrzane interesy zwracają uwagę mafii, co sprawia, że musi uciekać ze Stanów Zjednoczonych. Trafia do Mikronezji, gdzie kupuje łódź i para się przewozem turystów. Los po raz kolejny odmienia mu się gdy spotyka dziennikarkę chcącą się dostać na archipelag Jucatan…

Dalsza część tekstu pod wideo

Far Cry Instincts nie jest typowym shooterem. Zamiast tego gra stawia bardziej na survival - musimy przeżyć na wspomnianym archipelagu, a przy okazji poznać jego tajemnice. Tytuł porusza subtelnie kontrowersyjne wątki, jak ludobójstwo czy inżynieria genetyczna itd. Carver ma do dyspozycji rozmaite pojazdy (szybowiec, skutery wodne, quady, łodzie), bronie (począwszy od noży a skończywszy na wyrzutniach rakiet), potrafi też zastawiać śmiertelne pułapki na chwilę przemieniając się ze zwierzyny w myśliwego.

Jedną z nowości względem oryginału z PeCetów jest dodanie nadludzkich zdolności, którymi posługuje się główny bohater - otrzymuje je on w pewnym momencie fabuły. Od tego czasu podczas rozgrywki towarzyszy nam wskaźnik adrenaliny, umożliwiający (po nabiciu) wykorzystanie specjalnych umiejętności w rodzaju zwiększonej szybkości ruchów, lepszego widzenia w nocy, większej siły czy lepszego węchu ułatwiającego wyczucie wroga.

Oprócz kampanii Far Cry Instincts oferuje tryb multiplayer dla maksymalnie szesnastu osób. Gracze mogą także tworzyć własne mapy, na których odbywają się starcia, i udostępniać je dzięki usłudze Xbox Live.

Wideo - Far Cry Instincts

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper