Family Guy

Family Guy

5,7
6 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 5.0
PS2 5.8
XBOX -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
High Voltage Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
02.10.2006
Europa:
26.10.2006
Producent:
High Voltage Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
02.10.2006
Europa:
26.10.2006

Family Guy - opis gry

Family Guy Video Game! to gra action-adventure wyprodukowana przez studio High Voltage Software i wydana przez 2K Games. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, Xbox i PlayStation Portable.

Produkcja High Voltage to gra na podstawie popularnego serialu animowanego Family Guy. Struktura gry przypomina nieco serial, a podczas zmagań wcielamy się w różne postacie znane z kreskówki, co ma przełożenie na gameplay. Peter zostaje uderzony w głowę przez antenę satelitarną i trafia do szpitala, gdzie po przebudzeniu dochodzi do wniosku, że Mr. Belvedere (postać z sitcomu emitowanego w latach 80.) chce porwać członków rodziny, a mieszkańcy miasta są jego wspólnikami. Brian zostaje fałszywie oskarżony o zapłodnienie psa wyścigowego Cartera Pewterschmidta, z kolei Stewie toczy boje ze swoim złym bratem bliźniakiem.

Na przejście czekają tu dwadzieścia dwa levele. W ośmiu wcielamy się w Petera, w ośmiu w Stewiego, zaś sześć pozwala nam przejąć kontrolę nad ich psem Brianem. Rozgrywka, jak wspomniano, wygląda inaczej w zależności od tego, kim gramy. W przypadku Petera mamy do czynienia z czymś przypominającym chodzona bijatykę (jego styl walki można z czasem zmieniać, co wiąże się z przejęciem nowej osobowości), u Stewiego jest to strzelanina, z kolei Brian musi się skradać, unikając wzroku przeciwników. Ci jednak nie są jego jedynym problemem - musi on bowiem też walczyć z naturalną potrzebą oddawania moczu, gdy znajduje się zbyt długo w pobliżu pewnych obiektów, jak chociażby hydrantów.

Na uwagę zasługują także krótkie minigierki, które urozmaicają rozgrywkę na podobnej zasadzie co gagi z serialu. Ich zaliczenie wiąże się zawsze z jakimiś korzyściami.

Gra otrzymywała bardzo przeciętne noty.

Wideo - Family Guy

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper