F.E.A.R. Combat

F.E.A.R. Combat

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Monolith Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
17.08.2006
Europa:
17.08.2006
Polska:
09.2006
Producent:
Monolith Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
17.08.2006
Europa:
17.08.2006
Polska:
09.2006

F.E.A.R. Combat - opis gry

F.E.A.R. Combat to strzelanina z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Monolith Productions przy technologicznym wsparciu Touchdown Entertainment i wydana przez Sierra Entertainment 17 sierpnia 2006 roku drogą cyfrową wyłącznie na komputery osobiste z systemem Windows. Później gra doczekała się także wydań płytowych (czasopisma), wśród których było także to na rynek polski (CD Action, Wydawnictwo Bauer, numer #10/2006).

Produkcja jest wydanym samodzielnie trybem sieciowym F.E.A.R., wydanym mniej niż rok po wersji podstawowej (która to także zawierała tryb sieciowy). W odróżnieniu od niego byłą dystrybuowana w systemie darmowym, a do pobrania było 1,76 GB danych. Później gracz aplikował darmowy klucz CD, a potem po ustawieniu własnych ustawień mógł grać z innymi użytkownikami produkcji otrzymując przy tym wszystkie dostępne aktualizacje. W to grono wliczają się nie tyle posiadający F.E.A.R. Combat, ale także ci grający za pośrednictwem F.E.A.R. - posiadacze darmowej wersji nie byli ograniczeni pod względem zawartości takiej jak np. bronie.

W ramach trybu sieciowego deweloper zaprezentował 22 mapy w 10 różnych trybach takich jak np. Drużynowy Deathmatch (z wariantem "Slow"), Eliminację (także drużynowy wariant) czy Capture the Flag.

Jako ciekawostkę można podać, że wydawca produkcji - Sierra Entertainment - zdecydował się rozpocząć promocję wersji jedyne dziewięć dni przed jej udostępnieniem.

Wideo - F.E.A.R. Combat

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper