Essays on Empathy

Essays on Empathy

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Deconstructeam
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
18.05.2021
Europa:
18.05.2021
Producent:
Deconstructeam
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
18.05.2021
Europa:
18.05.2021

Essays on Empathy - opis gry

Essays on Empathy to kolekcja dziesięciu opowieści interaktywnych o życiu, za której produkcję odpowiadało studio Deconstructeam, a za wydanie Devolver Digital. Tytuł ukazał się PC.

Rozgrywka - Essays on Empathy

Essays on Empathy to zbiór dziesięciu interaktywnych opowieści "o życiu". W rzeczywistości mamy tu do czynienia z dziesięcioma eksperymentalnymi minigrami, które członkowie zespołu Deconstructeam przygotowali na różne okazje, np. na game jamy.

Udostępnione przez twórców minigry są zróżnicowane tematycznie. Dla przykładu w Underground Hangovers mamy do czynienia z dwuwymiarową metroidvanią, w której wcielamy się w górnika wydobywającego cenny kruszec. W Zen and the Art of Transhumanism ‘szlifujemy’ ludzi, by nabierali pożądanych cech, z kolei w Supercontinent Ltd. korzystamy z telefonu stacjonarnego w celu rozwiązania poważnej intrygi.

Engolasters January 2021 skupia się na kobiecie poszukującej śladów obcego życia, a w Behind Every Great One wcielamy się w gospodynię domową próbującą poradzić sobie z rozmaitymi przyziemnymi obowiązkami. Równie oryginalne są także założenia pozostałych gier: 11.45 A Vivid Life, gdzie kierujemy poczynaniami dziewczyny święcie przekonanej, że jej szkielet nie należy faktycznie do niej, natomiast w Eternal Home Floristry historia koncentruje się na profesjonalnym zabójcy pracującym w kwiaciarni.

Ostatnie trzy minigry to Dear Substance of Kin (wpływamy na losy innych ludzi jako tzw. “coppersmith”), Bookshelf Limbo (mężczyzna poszukuje książki dla swojego ojca) i De Tres al Cuarto (historia pary homoseksualnych komików). 

Wideo - Essays on Empathy

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper