Epic Mickey 2: The Power of Two

Epic Mickey 2: The Power of Two

6,5
59 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
Wii U 5.8
PS3 6.5
X360 6.6
Wii 7.0
PS Vita 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Junction Point / Blitz Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
2
Premiery
Świat:
18.11.2012
Europa:
23.11.2012
Polska:
23.11.2012
Producent:
Junction Point / Blitz Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
2
Premiery
Świat:
18.11.2012
Europa:
23.11.2012
Polska:
23.11.2012

Recenzja redakcji

Recenzja: Epic Mickey 2: Siła Dwóch (PS3)
Zdjęcie VergilDH

VergilDH

8.0
Recenzja: Epic Mickey 2: Siła Dwóch (PS3)
Pokaż kolejne recenzje

Epic Mickey 2: The Power of Two - opis gry

Epic Mickey 2: The Power of Two jest grą platformową wyprodukowną przez Blitz Games Studios i wydaną przez Disney Interactive Studios na konsole PlayStation 3, PlaYStation Vitę, Xboksy 360, Nintendo Wii, Nintendo Wii U oraz komputery osobiste. The Power of Two jest bezpośrednim sequelem wydanego w 2010 roku na Wii Epic Mickey.

Gracz po raz kolejny wraca do baśniowej krainy Disneya. Niestety, ta znów zaczyna się sypać, przerywając stosunkowo spokojne życie Oswalda Szczęśliwego Królika i całej wesołej gromadki postaci znanych nam z animacji telewizyjnych i kinowych. Jakby tego było mało, ponownie pojawia się Szalony Doktorek i obiecuje, że tym razem chce się pozytywnie wykazać i zadbać o poprawę warunków na Pustkowiu. Wspomniany Oswald staje się bohaterem nowych przygód, do tego nieco mimo woli. Podobnie jest z Myszką Miki, która do animowanej krainy zostaje ściągnięta przez zaniepokojoną towarzyszkę Szczęśliwego Królika. Tak oto rodzi się duet - otrzymujemy dwójkę bohaterów uzbrojonych w magiczny pędzel i elektryzującego pilota.

Bohaterowie Epic Mickey 2, wyposażeni w odmienne zestawy umiejętności, doskonale się uzupełniają. Oswald korzysta z pilota, dzięki któremu może programować elektroniczne urządzenia, a przy okazji razić oponentów prądem. Ponadto w jego ręce oddano również Bumerek, czyli klasyczny bumerang, pozwalający na atakowanie przeciwników na odległość. Twórcy zamieścili w The Power of Two pokaźny zestaw znajdziek, których rolę pełnią przypinki i kostiumy. Zarówno pierwsze jak i drugie mają wpływ na zdolności głównych bohaterów, dając im boosta do konkretnych umiejętności, takich jak choćby regeneracja zdrowia, ilość farby i rozpuszczalnika, czy siła podstawowych ataków. W trakcie zabawy graczowi przychodzi odwiedzić kilkadziesiąt zróżnicowanych lokacji, pomiędzy którymi można przemieszczać się przy pomocy tzw. projektorów.

Oprawa graficzna Epic Mickey 2: The Power of Two nie jest może najwyższych lotów, ale bogactwo kolorów i projekty lokacji wynagradzają wszelkie niedogodności. Gra w wersji na PS3 i Xboxa 360 została okraszona rewelacyjnym polskim dubbingiem.

Wideo - Epic Mickey 2: The Power of Two

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych