Eat Lead: The Return of Matt Hazard

Eat Lead: The Return of Matt Hazard

5,8
24 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.2
X360 4.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Vicious Cycle
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
26.02.2009
Europa:
06.03.2009
Producent:
Vicious Cycle
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
26.02.2009
Europa:
06.03.2009

Eat Lead: The Return of Matt Hazard - opis gry

Eat Lead: The Return of Matt Hazard to strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez amerykańskie studio Vicious Cycle Software i wydana przez D3 Publisher. Tytuł ukazał się na PlayStation 3 oraz Xboxa 360.

Fabuła - Eat Lead: The Return of Matt Hazard

Dalsza część tekstu pod wideo

Tytułowy Matt Hazard to fikcyjna postać, dawna gwiazda gier video, która popadła w niełaskę występując w wielu paździerzowych tytułach. Teraz, korzystając z premiery konsol nowej generacji, Matt próbuje wrócić do lepszych czasów. Obecnie wciela się w postać prywatnego detektywa próbującego odzyskać pieniądze skradzione przez mafijnego bossa. Scenariusz, jak nietrudno się domyślić, ma satyryczny charakter i w wielu miejscach wyśmiewa klisze występujące w grach akcji.

Rozgrywka - Eat Lead: The Return of Matt Hazard

Eat Lead pod względem rozgrywki to shooter, w którym niebagatelne znaczenie ma chowanie się za osłonami, czyli podobnie jak w serii Gears of War. Przy czym zaznaczyć warto, że elementy otoczenia, które zostaną wystarczająco mocno ostrzelane, przeważnie znikają na dobre, co sprawia, że nie możemy przez dłuższy czas siedzieć w jednym miejscu. W zmaganiach pomaga patent, który pozwala przechodzić automatycznie z jednego ukrycia do drugiego.

Matt może mieć na wyposażeniu tylko dwie bronie, a ponadto potrafi też walczyć wręcz. Z czasem zdobywa też części, którymi może modyfikować uzbrojenie, np. pociski zamrażające nieprzyjaciół. Specjalne ataki tego typu odpala się po nabiciu specjalnego wskaźnika.

W grze nie brakuje też starć bossami. Mają one one charakter sekwencji quick time event polegających na wciskaniu konkretnych przycisków w odpowiednim czasie.

Eat Lead nie oferuje trybu multiplayer.

Wideo - Eat Lead: The Return of Matt Hazard

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper