Drakengard 3

Drakengard 3

8,0
22 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Access Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
40 godzin
Premiery
Świat:
31.10.2013
Europa:
21.05.2014
Producent:
Access Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
40 godzin
Premiery
Świat:
31.10.2013
Europa:
21.05.2014

Recenzja redakcji

Recenzja: Drakengard 3 (PS3)
7.5
Recenzja: Drakengard 3 (PS3)

Drakengard 3 - opis gry

Drakengard 3 to tytuł z gatunku RPG-akcji, za deweloping którego odpowiada firma Access Games. Tytuł zmierza na PlayStation 3, a jego wydaniem zajmie się Square Enix.

Drakengard z PS2 opierało się na fuzji gameplayu z Dynasty Warriors i Panzer Dragoon. Oznacza to, że główny bohater mógł w trakcie batalii przemieniać się w smoka i walczyć w przestworzach albo młócić stada adwersarzy jako zwykły piechur. Access Games zamierza zachować ten charakter rozgrywki w Drakengard 3. Tym razem wcielimy się w postać dwójki dziewczyn, które – oprócz przyzywania uskrzydlonego gada – potrafią świetnie władać magią. Walne bitwy będą naszym chlebem powszednim. Można zatem liczyć na ilość jednostek idącą w setki na mapach.

Fabuła koncentruje się wokół sióstr Zero i One, które należą do tajemniczej kasty tzw. Utautai – osób posiadającą zdolność manipulowania magią przez muzykę. Scenariusz może być kontrowersyjny. Drakengard 3 ma charakteryzować typowa dla Yoko Taro bezkompromisowość i odwaga. Wiemy już na przykład, że Zero określana jest jako bohaterka niemająca oporów przed seksem z wieloma partnerami naraz. Jej przeciwieństwem ma być One – cicha, skromna i cnotliwa. Co ciekawe, obie bohaterki uzyskują dostęp do maksimum swego potencjału bojowego w momencie, gdy zostaną całkowicie skąpane we krwi wrogów.

Przy tworzeniu tytułu siły połączyli deweloperzy NieR, pierwszego Drakengard oraz Deadly Premonition. Reżyserem przedsięwzięcia został wspomniany już Yoko Taro (NieR, Drakengard), ścieżkę dźwiękową komponuje Keiichi Okabe (NieR), a za projekty postaci zabrał się Kimihiko Fujisaka (Drakengard).

Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - Drakengard 3

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper