Doctor Who: The Eternity Clock

Doctor Who: The Eternity Clock

5,6
8 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS3 5.3
PS Vita 5.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Supermassive Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
23.05.2012
Europa:
23.05.2012
Producent:
Supermassive Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
23.05.2012
Europa:
23.05.2012

Doctor Who: The Eternity Clock - opis gry

Doctor Who: The Eternity Clock to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Supermassive Games i wydana przez BBC Worldwide na PlayStation 3, PlayStation Vita i PC. Tytuł powstał na podstawie serialu telewizyjnego.

Fabuła gry kręci się wokół postaci tzw. Doktora oraz jego żony River Song. Podróżując po czasoprzestrzeni oboje poszukują części tytułowego zegara, który zawierać ma zapisy wszystkich minionych i przyszłych wydarzeń z historii świata. Głosy bohaterom podkładają aktorzy znani z serialu, czyli Will Smith oraz Alex Kingston. Poza nimi w produkcji Supermassive nie występują jednak inne postacie.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, The Eternity Clock to side-scroller. Gra przywodzi na myśl dwuwymiarowe platformery, choć nasze zadanie nie sprowadza się tylko do omijania przeszkód. Grać możemy jako Doktor lub River Song, co jest nie bez znaczenia dla gameplayu, ponieważ oboje posiadają nieco inne umiejętności. Podczas poszukiwań zegara wykonujemy różne czynności. Nie tylko zmagamy się z sekcjami zręcznościowy, ale także omijamy strażników, co nie jest trudne bo ich AI nie powala na kolana, rozwiązujemy napotykane łamigłówki (o mniejszym lub większym poziomie skomplikowania), a czasami także walczymy. Jeśli chodzi o to ostatnie, to już przede wszystkim broszka River Song. Posiada ona bowiem pistolet oraz szminkę potrafiącą usypiać nieprzyjaciół, co ułatwia skradanie. Bohaterowie czasami działają też razem - jedną postacią sterujemy my, a drugą sztuczna inteligencja.

Podczas rozgrywki możemy też poświęcić czas na poszukiwanie znajdziek. Tutaj ich funkcję pełnią kapelusze Doktora oraz fragmenty książki River pozwalające lepiej zapoznać się z uniwersum serialu/gry.

Wideo - Doctor Who: The Eternity Clock

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper