Divinity: Original Sin II

Divinity: Original Sin II

9,8
8 oceny

Ocena wg platformy:

PC 9.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Larian Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
14.09.2017
Europa:
14.09.2017
Producent:
Larian Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
14.09.2017
Europa:
14.09.2017

Divinity: Original Sin II - opis gry

Divinity: Original Sin II to RPG autorstwa Larian Studios wydany przez dewelopera 15 września 2016 roku w ramach programu Early Access na Windowsa - produkcja wyszła z niego 14 września 2017 roku. W pewnym momencie ukazała się konwersja na Macintosha.

Produkcja jest przedstawicielem RPG, podczas którego twórcy częściowo oparli się na wczesnych przedstawicielach tego gatunku - Divinity: Original Sin II ma między innymi turowy system walki (usprawniony względem poprzedniej odsłony cyklu), rozbudowane opcje dialogowe czy opcje kreowania świata przed gracza. Na początku należy wybrać postać, przy czym dopuszczone jest zarówno wykorzystanie jednego z sześciu stworzonych przez twórców wariantów albo zaprojektować własną postać (do wyboru są człowiek, jaszczur, elf, krasnolud lub nieumarły).

Z produkcją można zapoznać się w rozgrywce dla pojedynczego gracza lub w wieloosobowej wieloplatformowej rozgrywce. W ramach fabuły opowiedziana została historia osadzona w wykreowanym przez Larian Studios Rivellonie, gdzie wskutek śmierci Boskiego rozpoczyna się walka o to, kto wygra konflikt o boskość.

Produkcja spotkała się z uznaniem zarówno ze strony recenzentów (średnie na poziomie co najmniej 90 procent), a także użytkowników (na Steam ma ranking przytłaczająco pozytywny). Tytuł doczekał się wydania z dopiskiem Definitive Edition i pod tą formą zadebiutował na konsolach - Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Wideo - Divinity: Original Sin II

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper