Disney Magical World 2: Enchanted Edition

Disney Magical World 2: Enchanted Edition

8,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
h.a.n.d
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Inna,   Symulator życia
Premiery
Świat:
03.12.2021
Europa:
03.12.2021
Producent:
h.a.n.d
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Inna,   Symulator życia
Premiery
Świat:
03.12.2021
Europa:
03.12.2021

Disney Magical World 2: Enchanted Edition - opis gry

Disney Magical World 2: Enchanted Edition to gra action-adventure z elementami tzw. symulatora życia wyprodukowana przez japońskie studio h.a.n.d. i wydana przez Bandai Namco. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch. Był on remasterem gry, która pierwotnie ukazała się na 3DS.

Rozgrywka - Disney Magical World 2: Enchanted Edition

Disney Magical World 2 czerpie z gier pokroju Animal Crossing czy Fantasy Life starając się jednocześnie umieścić gracza w świecie (a właściwie w światach, gdyż tych jest sześć), w którym nasza postać styka się ze znanymi i lubianymi postaciami z filmów wytwórni Disneya. Zabawę zaczynamy od stworzenia własnej postaci, przy czym warto dodać, że istnieje też opcja zaimportowania avatara Mii.

Rozgrywkę można tu podzielić na dwie główne części. Pierwsza to ta ‘przygodówkowa’, która pozwala nam przemierzać tutejsze światy, zbierać mniej lub bardziej użyteczne bibeloty, walczyć z przeciwnikami itd. W trakcie tych zmagań zaliczamy rozmaite zadania polegające np. na pokonaniu wskazanych przeszkadzajek i zdobywamy najcenniejsze tutaj obiekty - naklejki. Naklejki służą od odblokowywania dodatkowej zawartości, np. nowych disneyowskich światów (znajdziemy tu te klasyczne i nowsze), której twórcy przygotowali całkiem sporo.

Druga część jest już bardziej relaksacyjna przywodząc na myśl wspomniane na wstępie Animal Crossing. Gra daje nam możliwość urządzenia sobie domku (a także wystrojenia avatara), a nawet prowadzenia kawiarni. Oczywiście nasze możliwości są początkowo ograniczone, ale zbierając naklejki zdobywamy dostęp do coraz atrakcyjniejszych gadżetów. A im bardziej atrakcyjna knajpa, tym więcej gości, a im więcej gości - tym więcej pieniędzy.

Co warto dodać, w trakcie rozgrywki możemy też robić zdjęcia. Wraz z postępami da się też odblokować specjalne sekwencje, które pozwalają wykonywać atrakcyjniejsze fotki.

Wersja Enchanted Edition nie oferuje zupełnie nowej zawartości względem pierwowzoru. Zamiast tego poprawiono w niej grafikę i dodano wszystkie DLC.

Wideo - Disney Magical World 2: Enchanted Edition

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper