Deus Ex: Rozłam Ludzkości - A Criminal Past

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - A Criminal Past

7,8
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.0
XONE -
PC 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Eidos Montreal
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG,   Strzelanina,   Skradanka
Premiery
Świat:
23.02.2017
Europa:
23.02.2017
Producent:
Eidos Montreal
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG,   Strzelanina,   Skradanka
Premiery
Świat:
23.02.2017
Europa:
23.02.2017

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - A Criminal Past - opis gry

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - A Criminal Past to drugie i ostatnie fabularne rozszerzenie do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Za jego produkcję, podobnie jak w przypadku ‘podstawki’, odpowiadało studio Eidos Montreal i podobnie jak ona było ono dostępne na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rozszerzenie A Criminal Past jest de facto prequelem. Tutejsza historia przedstawia nam pierwszą misję Adama Jensena (a konkretnie wspomnienia tej misji), głównego bohatera dwóch poprzednich odsłon Deus Ex, wykonaną dla organizacji TF29, podczas której trafia on do wybudowanego pośrodku pustyni mocno strzeżonego więzienia dla kryminalistów ze wszczepami. Jego zadaniem jest odszukać znajdującego się tam agenta i przejąć od niego niezwykle istotne dokumenty. Sukces pozwoli skuteczniej zwalczać terroryzm na świecie, ale misja Jensena ma też drugą, bardziej mroczną stronę.

Rozgrywka nie uległa oczywiście zmianie względem ‘podstawki’, ale pewne akcenty zostały rozłożone inaczej. Oczywiście pierwsza kwestia jest taka, że nasz podopieczny nie posiada do swojej dyspozycji swoich wszczepów, co znacząco utrudnia mu zadanie. Po drugie, nie może się swobodnie poruszać po więzieniu. Z drugiej strony, pomimo tych ograniczeń wynikających z fabuły, twórcy postarali się, żeby zadania można było wykonywać na różne sposoby, tak jak w Rozłamie Ludzkości. Dla przykładu jedno z zadań polega na dostaniu się do bloku B (my jesteśmy w bloku A). Jensen może np. skorzystać z szybów wentylacyjnych albo postarać się o kartę, która otworzy mu przejście. Z kolei gdy już znajdzie się na miejscu będzie musiał zrobić coś, żeby nie wyróżniać się z tłumu ze swoim czerwonymi więziennymi ciuchami (pozostali z tego samego bloku mają żółte) i w tej sytuacji też mamy kilka opcji do wyboru.

A Criminal Past można przejść w około sześć godzin.

Wideo - Deus Ex: Rozłam Ludzkości - A Criminal Past

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper