Dead Cells: The Bad Seed

Dead Cells: The Bad Seed

8,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS 7.0
PC 9.0
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Motion Twin
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Roguelike
Premiery
Świat:
11.02.2020
Europa:
11.02.2020
Producent:
Motion Twin
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Roguelike
Premiery
Świat:
11.02.2020
Europa:
11.02.2020

Dead Cells: The Bad Seed - opis gry

Dead Cells: The Bad Seed to gra akcji, za produkcję i wydanie którego odpowiada Motion Twin. Dodatek ukazał się na Windowsa, Linuksa, Macintosha, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch - później ukazała się konwersja na iOS oraz urządzenia mobilne z Androidem.

Produkcja jest przedstawicielem "roguevanii", która to stanowi połączenie metroidvanii oraz rougelike'a - środowisko jest zatem generowane losowe, a przyczynkiem do tego jest śmierć bohatera. Ta nie tyle nie jest końcem, co jest okazją do budowania doświadczenia, które to jest przydatne ze względu na poziom trudności. Powoduje ona jednak, że zdobyte w danej mapie komórki zostają utracone, bo te mogą być użyte jedynie w trakcie poziomów przestankowych. Z tytułem można zapoznać się jedynie w pojedynkę.

W ramach fabuły opowiedziana została historia pewnego więźnia, który został stracony - jego pozostałości zostają zainfekowane przez nieznaną substancję i przywrócone do życia. Wtedy to wraz z nową głową wyruszają w długą podróż celem odkrycia, co tak naprawdę miało miejsce - rozłożenie poziomów sprawia, że jest kilka dróg do końca. Rozszerzenie pozwala zapoznać się z nieznaną ścieżką, przeznaczoną dla wczesnego etapu gry (do pierwszego bossa) z nowymi przeciwnikami czy trzema lokacjami. 

Wideo - Dead Cells: The Bad Seed

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych