Dark Summit

Dark Summit

5,6
10 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.4
XBOX -
GC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Radical Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Przygodowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.11.2001
Europa:
28.03.2002
Producent:
Radical Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Przygodowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.11.2001
Europa:
28.03.2002

Dark Summit - opis gry

Dark Summit to gra przygodowa traktująca o snowboardzie wyprodukowana przez kanadyjskie studio Radical Entertainment i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, GameCube i Xbox.

Dark Summit to odpowiedź na popularną na początku XXI wieku serię SSX, choć produkcja Kanadyjczyków ma coś, czego nie ma cykl Electronic Arts - fabułę. Historia kręci się tutaj wokół góry Garrick, do której dostęp w tajemniczych okolicznościach został zamknięty przez wojsko. Gracz wciela się tutaj w niejaką Naye mającą za zadanie dotrzeć na szczyt i dowiedzieć się, co konkretnie knuje armia.

 

Tytuł pod względem rozgrywki stanowi pewne połączenie gry sportowej i przygodówki. Rzecz polega na wykonywaniu misji. Naya rozpoczyna u stóp góry i z czasem pnie się coraz wyżej. Dla przykładu - na najniższym punkcie, czyli tam gdzie zaczynamy zmagania, czeka na naszą podopieczną dziewięć zadań. Żeby dostać się dalej, należy zaliczyć wszystkie. Potem cały proces powtarzamy.

 

Nowe wytyczne nie są nam podsuwane pod nos. Musimy je znaleźć sami, co może stanowić wyzwanie samo w sobie, bowiem tereny Garrick są naprawdę duże. Gdzie tu miejsce na elementy typowe dla produkcji sportowych? Te pojawiają się jeśli chcemy odblokować bonusową zawartość, np. deski czy ciuchy. Naya jest w stanie wykręcać rozmaite ewolucje (tu dodajmy, że nie wszystkie są dostępne od razu) i zdobywać dzięki temu doświadczenie, a to otwiera nowe podwoje. System jest prosty - do trików używamy trzech przycisków, każdy odpowiedzialny za inną czynność.

 

Dark Summit oferuje też rywalizację sportową pod postacią trybu multiplayer. Dwie osoby mogą tu wziąć udział w różnych zawodach - wyścigu, konkursie trików itd.

Wideo - Dark Summit

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych