Cut the Rope: Triple Treat

Cut the Rope: Triple Treat

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

3DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
ZeptoLab
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
25.03.2014
Europa:
28.03.2014
Producent:
ZeptoLab
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
25.03.2014
Europa:
28.03.2014

Cut the Rope: Triple Treat - opis gry

Cut the Rope: Triple Treat to gra logiczna wyprodukowana przez ZeptoLab i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo 3DS. Triple Treat to składanka trzech odsłon serii Cut the Rope.

Fabuła - Cut the Rope: Triple Treat

W Triple Treat zawiera zawartość trzech gier z serii Cut the Rope. Mowa o części pierwszej, Cut the Rope: Time Travel oraz Cut the Rope: Experiments. Dwie ostatnie ukazały się tylko na urządzeniach mobilnych.

Założenia rozgrywki są takie same we wszystkich grach. Rozgrywa Cut the Rope kręci się wokół małego sympatycznego stworka o imieniu Omnom. Nasze zadanie polega na tym, aby go nakarmić słodyczami. Jak? W prosty sposób. Przecinając liny, na których te są zawieszone. Tyle teorii. W praktyce jest to jednak nieco bardziej skomplikowane. W produkcji Chilingo duże, a wręcz kluczowe znaczenie ma fizyka. Przecięcie liny (czynność tę wykonujemy na ekranie dotykowym) sprawi, że cukierek zachowa się w określony sposób, podobnie jak w rzeczywistości. Wraz z postępami musimy zwracać uwagę na różne nowe elementy, które mogą wejść w interakcję z przekąską, co może nam utrudnić zadanie. Za przykład mogą posłużyć bańki, które mogą unieść cukierek jeśli ten na nie wpadnie, inne liny chwytające przedmiot czy też kolce lub jeszcze inne przeszkody.

Dostarczenie cukierka w łapy Omnoma to niejedyna wytyczna, jaką należy zrealizować. Potrzebne są nam również gwiazdki, które porozmieszczano na planszach. Jeśli chcemy je zgarnąć, cukierek musi ich dotknąć, a należy to robić ponieważ odblokowanie późniejszych leveli wymaga, abyśmy posiadali określoną ich liczbę.

W Triple Treat na przejście czeka ponad 650 leveli, co według zapewnień twórców daje zabawę na około pięćdziesiąt godzin. Plansze pogrupowane są tematycznie. Do tych z pierwszej części dochodzą levele kręcące się wokół motywu podróży w czasie i eksperymentów naukowych.

Oprócz tego dostępne jest także osiemnaście krótkich animacji przedstawiających perypetie Omnoma.

Wideo - Cut the Rope: Triple Treat

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper