Crash Bandicoot 2: N-Tranced

Crash Bandicoot 2: N-Tranced

7,6
15 oceny

Ocena wg platformy:

GBA 7.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Vicarious Visions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.01.2003
Europa:
14.03.2003
Producent:
Vicarious Visions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.01.2003
Europa:
14.03.2003

Crash Bandicoot 2: N-Tranced - opis gry

Crash Bandicoot 2: N-Tranced to platformówka wyprodukowana przez studio Vicarious Visions i wydana przez Universal Interactive na Game Boy Advance. N-Tranced to druga odsłona przygód popularnego jamraja pasiastego, która pojawiła się na przenośnej konsoli Nintendo.

N-Tranced to bezpośrednia kontynuacja Crash Bandicoot: The Huge Adventure (pierwsza gra z Crashem wydana na GBA), w której szalony naukowiec Neo Cortex, z pomocą magicznej maski Uka Uka, usiłował zmniejszyć rozmiary Ziemi. Do tego oczywiście nie doszło, ale Uka Uka szybko znalazł innego kandydata, który ma mu pomóc w zdobyciu kontroli nad światem - kolegę po fachu Cortexa, doktora Nefariousa Tropy. Ich nową bronią staje się hipnoza.

 

Podczas rozgrywki ponownie wcielamy się w Crasha, ale na swojej drodze napotkamy też innych znanych z poprzednich części bohaterów. Ci jednak zostali w większości zahipnotyzowani, więc zanim uporamy się z tutejszymi antagonistami musimy ich uratować. Do kolejnych leveli mamy dostęp z poziomu mapy. Nasze zadanie polega na odszukiwaniu kryształów pozwalających odblokować kolejne miejscówki - niektóre obowiązkowe, niektóre opcjonalne. Podobnie jak w głównych częściach serii, gra daje nam również możliwość przechodzenia zaliczonych już wcześniej plansz.

 

Crash na początku posiada typowe dla siebie umiejętności. Potrafi skakać, wirować dzięki czemu eliminuje przeszkadzajki i skrzynki z mniej lub bardziej przydatną zawartością, czołgać się i opaść z przytupem na ziemię. A pokonując bossów możemy mu te zdolności dodatkowo rozwijać.

 

Crash rozpoczyna z pięcioma życiami. Traci je jeśli zleci w przepaść lub wejdzie w kontakt z jakimś przeciwnikiem. Przed natychmiastowym zgonem chroni maska Aku Aku, którą możemy znaleźć w porozstawianych na planszy skrzynkach.

Wideo - Crash Bandicoot 2: N-Tranced

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper