Crackdown 2

Crackdown 2

6,1
35 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ruffian Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Otwarty świat
Śr. czas:
13 godzin
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
06.07.2010
Europa:
09.07.2010
Polska:
09.07.2010
Producent:
Ruffian Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Otwarty świat
Śr. czas:
13 godzin
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
06.07.2010
Europa:
09.07.2010
Polska:
09.07.2010

Crackdown 2 - opis gry

Crackdown 2 to gra akcji w otwartym świecie wyprodukowana przez Ruffian Games i wydana przez Microsoft na wyłączność dla Xboxa 360. Akcja “dwójki” rozgrywała się dziesięć lat po wydarzeniach ukazanych w pierwowzorze.

Dziesięć lat po wydarzeniach przedstawionych w ‘jedynce’ fikcyjne Pacific City jest zrujnowane i opanowane przez mutanty, które wspiera przestępcza organizacja o nazwie Cell. Gracz po raz kolejny wciela się tu w cybernetycznego superżołnierza, tzw. agenta, którego zadaniem będzie oczyszczenie miasta z wszelkiego rodzaju szumowin.

Dalsza część tekstu pod wideo

Crackdown 2, podobnie jak poprzednik, nafaszerowane jest dużą ilością efekciarstwa - wybuchów i starć z rzeszami wrogów. Nasz podopieczny posiada nadludzkie zdolności, które może dodatkowo usprawniać zbierając orby z doświadczeniem. To, jakie parametry polepszymy, zależy od wybranego stylu gry. Każdy z nich dotyczy któregoś aspektu rozgrywki: prowadzenia pojazdów (jest ich tu swoją drogą wyraźnie więcej niż poprzednio), eksploracji, walki itd. W “dwójce” pojawiają się dwa nowe rodzaje orbów - Renegade Ops, które same od nas uciekają, i Live Orbs pojawiające się tylko w multiplayerze. Akcja dzieje się w większości na ulicach Pacific City, ale możemy sobie także poskakać po dachach budynków i nawiedzić podziemia, gdzie mutanty kryją się przed światłem słonecznym (to można zresztą wykorzystać do walki nawet w kazamatach, przejmując od nieprzyjaciół urządzenia absorbujące).

Względem pierwowzoru druga odsłona Crackdown posiada dość znacząco rozbudowany tryb wieloosobowy. W kooperacji mogą brać teraz udział cztery osoby, a nie dwie jak było poprzednio. Co więcej, pomyślano także o rywalizacji, w której do wyboru mamy kilka wariantów rozgrywki, jak Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Orb , Rocket Tag czy Vehicle Tag. W pojedynkach uczestniczyć może maksymalnie szesnaście osób.

Wideo - Crackdown 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper