Command & Conquer 3: Kane's Wrath

Command & Conquer 3: Kane's Wrath

7,4
19 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.5
X360 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Los Angeles
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RTS
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.06.2008
Europa:
27.06.2008
Polska:
27.06.2008
Producent:
EA Los Angeles
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RTS
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.06.2008
Europa:
27.06.2008
Polska:
27.06.2008

Command & Conquer 3: Kane's Wrath - opis gry

Command & Conquer 3: Kane’s Wrath to dodatek do gry . Podobnie jak podstawka, ukazał się on na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox 360.

Kane’s Wrath oferuje różnego rodzaju dodatki względem podstawowej wersji. Przede wszystkim jest to nowa kampania fabularna kręcąca się wokół tytułowego Kane’a, czarnego charakteru i przwódcy Bractwa Nod, który, pisząc w skrócie, próbuje dorwać się do władzy.

Misji w nowej kampanii jest trzynaście i rozgrywają się one na przestrzeni około dwudziestu lat - począwszy od założenia wspomnianego Bractwa, a skończywszy na trzeciej wojnie o Tiberium i późniejszych wydarzeniach. Fundamenty rozgrywki pozostały niezmienione, choć trzy obecne w grze frakcje doczekały się dodatkowych ‘podfrakcji’. Innymi słowy, mamy tu do czynienia z dość klasycznym RTS-em. Podobnie jak w poprzednich częściach cyklu zmagania rozpoczynamy od postawienia mobilnej bazy i z tego punktu wypadowego prowadzimy działania - rozbudowujemy bazę, produkujemy różnego rodzaju jednostki, wysyłamy ekspedycje mające na celu zbieranie surowców czy wreszcie atakujemy wroga (lub to on atakuje nas).

Dodatek posiada dodatkową zawartość. Po pierwsze, jest to tryb Global Conquest (dotyczy tylko PC, który przypomina trochę grę planszową Ryzyko. Mając do dyspozycji mapę regionu próbujemy podbić kolejne terytoria. System jest turowy i wiele czynności wykonywanych jest automatycznie po wyborze komendy. Gdy dochodzi do kontaktu dwóch wrogich armii, rozpoczyna się starcie. Możemy śledzić je na dwa sposoby - w stylu tradycyjnym dla C&C tj. w czasie rzeczywistym lub poczekać na rozstrzygnięcie.

Wersja na X360 otrzymała z kolei tryb Kane’s Challenge. Jest on podobny do Global Conquest. Do wyboru mamy dziewięć frakcji, którymi próbujemy się uporać z dziesięcioma przygotowanymi przez twórców wyzwaniami.

Wideo - Command & Conquer 3: Kane's Wrath

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper