Citizen Sleeper

Citizen Sleeper

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

XONE 6.0
NS -
PC -
XSX|S 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Jump Over The Age
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
05.05.2022
Europa:
05.05.2022
Producent:
Jump Over The Age
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
05.05.2022
Europa:
05.05.2022

Citizen Sleeper - opis gry

Citizen Sleeper to gra RPG wyprodukowana przez studio Jump Over the Age i wydana przez Fellow Traveller. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach.

Fabuła - Citizen Sleeper

Głównym bohaterem gry jest tytułowy “sleeper”, android posiadający świadomość człowieka. Sleeper ucieka spod czujnego oka potężnej korporacji Essen-Arp, której jest własnością. Uciekając trafia na Erlin’s Eye, podupadłą stację kosmiczną na rubieżach cywilizacji, gdzie będzie musiał wymyślić, jak przeżyć i uwolnić się od depczących mu po piętach prześladowców.

Rozgrywka - Citizen Sleeper

Citizen Sleeper to gra RPG, jednak w praniu rozgrywka produkcji Jump Over the Age przywodzi na myśl planszówkę. Zmagania podzielone są tutaj na tury. Przed każdą z nich rzucamy kośćmi, a od tego, jaka liczba wypadnie, zależą następnie nasze możliwości działania. Protagonista może odwiedzać różne lokacje i wchodzić w interakcje z napotkanymi NPC-ami (np. po to, by podjąć się wykonania questa). Im większa liczba kolejnych rzutach wypadnie, tym większa szansa, że przedsięwzięta przez nas czynność zakończy się sukcesem.

Citizen Sleeper bliżej do miana powieści interaktywnej niż do gry w ścisłym tego słowa znaczeniu. Pewną przeszkodą w naszych działaniach jest jednak stan ciała głównego bohatera, który ulega stopniowej degradacji, a to z kolei negatywnie wpływa na rzuty kośćmi. Jednym z zadań w trakcie rozgrywki jest znajdowanie sposobów, by powstrzymać dezintegrację Sleepera. 

Wideo - Citizen Sleeper

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper