Cash Guns Chaos

Cash Guns Chaos

6,7
7 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sony Online Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
17.11.2006
Producent:
Sony Online Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
17.11.2006

Cash Guns Chaos - opis gry

Cash Guns Chaos to dynamiczna strzelanka wyprodukowana i wydana przez Sony Online Entertainment na PlayStation 3. Była to jedna z pierwszych gier, które ukazały się w cyfrowej dystrybucji na trzeciej stacjonarnej konsoli japońskiego koncernu.

Fabuła - Cash Guns Chaos

Grę cechuje minimalistyczny styl narracji. Postać gracza porwali kosmici, którzy wyrabiają sobie zdanie o ludzkości na podstawie programów rozrywkowych z lat 70-ych i 80-ych. W tej nowej sytuacji nasz podopieczny musi walczyć, by zabawiać pozaziemską gawiedź i przy okazji spróbować się uratować.

Rozgrywka - Cash Guns Chaos

Pod względem rozgrywki produkcja SOE żywo przypomina kultowe Smash TV. Twórcy przygotowali dziesięć sezonów (każdy sezon to inna miejscówka), które z kolei podzielono jeszcze na kilkanaście pomniejszych odcinków. Akcję obserwujemy z perspektywy kamery zawieszonej nad areną, na której likwidujemy hurtowe ilości atakujących z każdej strony przeciwników. Lewą gałkę wykorzystujemy do sterowania postacią, prawą strzelamy. Zmagania na kolejnych planszach spaja pewna historia opowiadana za pomocą cut-scenek, ale nie odgrywa ona wielkiej roli.

Jako gwiazda kosmicznej telewizji mamy do dyspozycji różne pukawki (wyrzutnie rakiet, chaingun, miotacz ognia, lasery itd.), choć niektórzy zwracali w recenzjach uwagę, że większość z nich jest bezużyteczna i lepiej używać podstawowego gnata. Poza tym na arenach porozrzucano nie tylko bronie, ale także kasę i różne power-upy ułatwiające zmagania. Przeciwników jest sporo - zarówno jeśli chodzi o ilość występującą na ekranie, jak i gatunki. Niektórzy są duzi, niektórzy mali, niektórzy szybcy, a jeszcze inni powolni, lecz silni. Czasami zdarza się, że musimy zmienić strategię działania dostosowując się do okoliczności, co więcej, każdy sezon złożony z piętnastu plansz wieńczy walka z bossem, który również wymaga sposobu.

Cash Guns Chaos zgarniało w swoim czasie raczej słabe oceny. Recenzenci uzasadniali je zwłaszcza monotonią rozgrywki, a także kiepsko działającą kamerą, która znacząco uprzykrzała życie podczas rozgrywki.

Wideo - Cash Guns Chaos

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper