Cartoon Network: Battle Crashers

Cartoon Network: Battle Crashers

5,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PS4 6.0
XONE 5.0
3DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Magic Pockets
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
08.11.2016
Europa:
08.11.2016
Producent:
Magic Pockets
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
08.11.2016
Europa:
08.11.2016

Cartoon Network: Battle Crashers - opis gry

Cartoon Network: Battle Crashers to gra akcji wyprodukowana przez Magic Pockets i wydana w Europie przez Maximum Games. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz Nintendo 3DS.

Battle Crashers to crossover, w którym występują postacie z różnych kreskówek emitowanych w stacji Cartoon Network. Punktem wyjścia są perypetie Wujka Dobrej Rady (Uncle Grandpa), któremu w efekcie przypadku udało się znaleźć sposób na podróżowanie między wymiarami (czyli właśnie światami z poszczególnych kreskówek). Problem jednak w tym, że przy okazji tych jego podróży pojawiają się wrogie siły, dlatego wszyscy bohaterowie muszą zakasać rękawy i stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Oprócz Wujka pojawiają się tu bohaterowie z takich kreskówek jak The Amazing World of Gumball, Adventure Time, Clarence, Regular Show czy Steven Universe.

Produkcji Magic Pockets najbliżej do dwuwymiarowych bijatyk. W grze występuje sześć grywalnych postaci, które przemierzają kolejne światy liczące po dwa levele każdy plus walka z bossem. Grać można samemu lub w multi z trzema innymi osobami. Każda postać posiada unikalne zdolności (choć twórcy nie zaprzątali sobie głowy balansem rozgrywki, więc jedni są bardziej przydatni, a drudzy mniej) i można się pomiędzy nimi swobodnie przełączać. Standardowo jest to zwykły atak i dwa specjalne wymagające nabicia specjalnego wskaźnika. Zmagania kończymy jeśli znokautowani zostaną wszyscy członkowie ekipy (poziom trudności nie jest jednak wysoki). Na przejście czeka tu łącznie osiemnaście poziomów, choć dodać należy, że niektóre z nich trzeba powtarzać, np. po to, żeby zdobyć potrzebny przedmiot.

Wideo - Cartoon Network: Battle Crashers

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper