Carmageddon Reincarnation

Carmageddon Reincarnation

6,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Stainless
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Samochodówka
Premiery
Świat:
21.05.2015
Europa:
21.05.2015
Producent:
Stainless
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Samochodówka
Premiery
Świat:
21.05.2015
Europa:
21.05.2015

Carmageddon Reincarnation - opis gry

Carmageddon: Reincarnation to gra wyścigowa wyprodukowana i wydana przez studio Stainless Games. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Reincarnation to czwarta odsłona serii Carmageddon i pierwsza po piętnastoletniej przerwie.

Carmageddon: Reincarnation to, jak sama nazwa sugeruje, reboot serii, która w latach 90. wywołała niejeden skandal skalą prezentowaną w niej przemocy oraz ogólną tematyką. Ekipa Stainless Games, która odpowiadała za produkcję, składała się z twórców pierwszych dwóch (najlepiej ocenianych) części serii, a ci nabyli od Square Enix prawa do marki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nazwanie Carmageddon wyścigami to pewne uproszczenie, bowiem rozgrywka nie sprowadza się tylko do tego. Reincarnation oczywiście garściami czerpie z hołubionych poprzedników, pozwalając nam wybrać wybrać cudaka z własnym, unikalnym pojazdem i ruszyć nim na miasto dokonując rzezi przechodniów i ew. innych żywych istot. Samochody posiadają różne parametry, a z czasem możemy jeszcze odblokowywać kolejne maszyny, bowiem na starcie nie posiadamy dostępu do wszystkiego.

Gra posiada kilka wariantów rozgrywki. Pomijając tryb kariery dla jednego gracza oraz możliwość rywalizowania przez sieć w produkcji Stainless znajdziemy również Classic Carma, Checkpoint Stampede, Ped Chase, Car Crusher, Death Race i Fox ‘n’ Hounds. Classic Carma to klasyczne zasady. Wygrać możemy na trzy sposoby: zwyciężając w wyścigu, rozjeżdżając wszystkich przechodniów obecnych na planszy (te, swoją droga, bywają dość duże) albo niszcząc wszystkich oponentów. Do tego ostatniego służą chociażby znajdowane w beczkach power-upy.

Dalej - w Checkpoint Stempede chodzi o zaliczanie kolejnych checkpointów, w Ped Chase musimy rozjechać wskazanego pieszego, Car Crusher to zawody na arenie, gdzie próbujemy ciułać punkty zdobywane za niszczenie rywali, Death Race to wyścigi stawiające na rozwałkę, a w Fox ‘n’ Hounds otrzymujemy status “lisa” i musimy uciekać przed pozostałymi przez pewien czas. Jeśli ktoś nas stuknie, wówczas on staje się lisem i to jego trzeba gonić.

Wideo - Carmageddon Reincarnation

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper